twitter.com/andy_scott_rel

Peniaze nie sú všetko. O tom by vedel rozprávať milionár Andy, ktorý je síce úspešný v biznise, no zatiaľ si nenašiel v živote tú pravú. Teraz si hľadá manželku a presne vie, čo od nej očakáva. Aké požiadavky musí spĺňať jeho budúca pani?

Andy Scott, 41-ročný britský podnikateľ, ktorý má na konte viac ako 26-miliónov libier, nemá v láske šťastie. Aj keď randil so ženami (raz dokonca so známou speváčkou Liz McClaron zo skupiny Atomic Kitten), nikdy nezažil vážny vzťah. Rozhodol sa, že je najvyšší čas zmeniť to, a so svojou ponukou sa verejne netají.

zdroj: twitter.com/andy_scott_rel

Jeho budúca manželka by mala byť inteligentná, úspešná, a nemala by brať život príliš vážne. Keďže miluje plavbu v Stredozemnom mori a zimy rád trávi v Alpách, mala by sa mu v tomto ohľade prispôsobiť. Andy cvičí päťkrát týždenne a nevie si predstaviť, že by jeho manželka nebola aj fyzicky atraktívna. No a ešte, mala by sa vedieť zaobísť aj bez mobilného telefónu.

Zoznam požiadaviek tu však nekončí. Od budúcej milionárky sa tiež očakáva, že bude vynaliezavá a pracovitá, že sa bude vedieť správať v spoločnosti, že bude finančne nezávislá, že bude mať rada cestovanie, a samozrejme, že si s ním rada založí rodinu. Avšak materstvo by pre ňu nemalo byť celým svetom. Nuž dámy, ktorá sa hlási?

Zdroj: lelum.pl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News