pexels.com

Všetci máme určitý obraz o svojom budúcom partnerovi. Predstavujeme si, ako asi bude vyzerať a ako sa bude správať. 

Dnes si teda môžeš prečítať o tom, ako by mal vyzerať tvoj dokonalý partner na základe znamenia.

Baran

Tvoj ideálny partner by mal vyžarovať harmóniu. Mal by ísť z neho pokoj a radosť. Dominantná vlastnosť by mala byť láskavosť a ochota pomôcť. Mal by ťa vedieť podporovať v ťažkých chvíľach a stáť pri tebe vždy, keď to bude nutné.

Býk

Tvoj partner by mal mať dar reči. Skôr, než z neho urobíš svojho vysnívaného muža sa musíte dobre spoznať. Mali by ste sa veľmi dlho rozprávať jeden o druhom. Až keď si všetko poviete a spoznáte sa, budeš pripravená na to, aby bol tento muž tvoj posledný.

zdroj: Photo by J E S U S R O C H A on Unsplash

Blíženci

Vysnívaný partner by ti mal venovať pozornosť. Mal by byť stále pri tebe a mal by ťa rozmaznávať. Možno nechceš veci unáhliť, no pri ňom pôjde všetko rýchlo. Mal by poznať všetky tvoje obľúbené veci, lebo ich od neho budeš často vyžadovať.

Rak

Tvoj ideálny partner by mal mať rovnaký zmysel pre humor ako ty. Mal by ťa vedieť rozosmiať vždy, keď budeš mať ťažký deň. Nikdy by ti nemal privodiť zlú náladu a jeho dominantná vlastnosť by mala byť starostlivosť – o teba, samozrejme.

Lev

Tvoj ideálny partner by mal byť športovec. Potrpíš si na vzhľad tak veľmi, ako žiadne iné znamenie. Mal by sa o seba starať a nezanedbávať sa. Ak vo vašom vzťahu bude problém, mali by ste ho obaja rýchlo vyriešiť. Vtedy vám všetko pôjde hladko.

Panna

Tvoj vysnívaný partner by mal byť niekto, kto sa o teba vie postarať. Kto by ťa vedel zabezpečiť a nevyžadoval by veľa pozornosti. Si skôr racionálnejšia osoba, než citová. Nepotrpíš si na veľkú lásku, skôr na praktické veci, čo sa vzťahu týka.

Váhy

Pri tvojom ideálnom partnerovi si budeš zakladať na úprimnosti. Mal by ti hovoriť vždy len pravdu, aj keď ťa to bude bolieť. Tvoj ideálny partner by sa mal vedieť vždy ozvať, ak mu bude niečo vadiť a nebáť sa tvojho názoru.

View this post on Instagram

Weekend vibe #couplegoals

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Škorpión

Tvoj ideálny partner by mal mať v sebe iskru, vďaka ktorej vám to vydrží dlho. Mal by s tebou stále zaobchádzať pekne, ako na začiatku vzťahu. Mali by ste stále chodiť na rande a flirtovať spolu. Taký muž, ktorý to zvládne, by mal byť tvoj osudový.

Strelec

Tvoj vysnívaný muž by mal byť šarmantný. Mal by sa správať ako gentleman a nezabúdať na slušné vychovanie. Dominantnou vlastnosťou by mala byť otvorenosť a elegancia. Tento muž by mal s tebou vidieť spoločnú budúcnosť a plánovať veci, po ktorých túžiš.

Kozorožec

Vždy si snívala o tom, že tvoj osudový partner ti bude vedieť vracať ironické poznámky, ktoré trúsiš všade, kam prídeš. Mal by sa správať trochu ako „bad boy“, no len do momentu, dokým nebude s tebou sám. K tebe by sa mal správať vždy pekne.

Vodnár

Tvoj ideálny partner by ťa mal brať ako prioritu. Mal by si ťa vážiť a mal by ťa „nosiť na rukách“. Všetky veci, ktoré by si chcela, by ti mal splniť. Krivdy a bolesti si už zažila veľa, teraz by si mala zažiť dobro a skutočnú lásku. Práve s týmto mužom.

Ryby

Tvoj vysnívaný partner by sa na teba nemal moc viazať. Zbožňuješ nezávislosť, no hľadáš aj lásku. Ak takého muža nájdeš, vieš, že to je to ten osudový. Tvoj ideálny partner by ti mal dať voľnosť, no zároveň by ti mal nechať priestor pre seba. Mala by si byť pri ňom sama sebou, no zároveň sa nebáť lásky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating