instagram/emmadrobna

Emma Drobná a Filip Šebo svoju lásku pred svetom rozhodne neskrývajú. Fanúšikovia sú na ich sociálnych sieťach zvyknutí na zaľúbené fotografie a vyznania. Filip ju často označoval ako svoju „wifey“, čo je slangový názov pre manželku, no tentokrát to vyzerá, že je to naozaj vážne.

26-ročná speváčka tvorí s 37-ročným športovcom pár od roku 2019 a zdá sa, že títo dvaja sa naozaj našli. Bývalý futbalista je vo veku, kedy by si zrejme už vedel predstaviť aj rodinný život. Na ňom zrejme už aj pracujú, keďže k poslednej fotografii na Instagrame, ktorú Emma pridala, napísal veľavravný komentár.

Neskutočné, koho mám za manželku ja.“ Tento komentár hovorí veľa a pritom nič. Wifey používajú mnohí muži na označenie ženy, ktorú milujú, ktorá je po ich boku, a s ktorou by si manželstvo vedeli predstaviť. No Filip tentokrát použil slovenské slovo, ktoré označuje, že žena je v manželskom zväzku.

O tom, kde je pravda vedia len oni dvaja. Či sa fanúšikom zveria s tým, že mali tajnú svadbu alebo nie, rozhodne im to spolu pristane a všetci dúfajú, že im to tak aj ostane!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News