Pexels/Polina Zimmerman

Keď ti „uletia včely“

Prechádzaš sa s nákupným vozíkom pomedzi uličky v obchode a zrazu ti napadne, že by si sa mala so svojím priateľom rozísť? Nerob to. Určite sa dajú drobné nezhody medzi vami vyriešiť. Pokiaľ si však myslíš, že je myšlienka rozchodu opodstatnená, dopraj si pár dní a na základe nich sa neskôr rozhodni.

Rozchod nie je niečo, čo môže len tak bez následkov odvolať. Preto si to poriadne premysli. 

Keď máte návštevu

Predstav si, že máte v obývačke priateľov, rodinu či iných známych a rozhodneš sa s priateľom rozísť vo vedľajšej izbe (aj keď ti dal možno na to dôvod tým, čo pred nimi urobil). Myslíš si, že to je správne načasovanie? Asi nie. Pri rozchode zrejme nechceš svedkov, ktorí by z toho mohli mať zlý pocit alebo by si to nebodaj dávali za vinu. Nechaj si to na potom.

Na sviatky

Poslednými zlými dňami na rozchod sú priateľove narodeniny, meniny či napríklad vianočné sviatky a Silvester – ide o momenty, kedy sú ľudia citlivejší na seba a svoju vlastnú radosť a spokojnosť. Predstav si to z opačnej strany, že by si si s každou ďalšou oslavou pripomínala, že sa pred niekoľkými rokmi s tebou rozišiel priateľ práve v tieto inak radostné chvíle. Ani pre neho, no ani pre teba by to nebola najšťastnejšia spomienka.

Rozchod nechaj na bežný deň, počas ktorého budete mať obaja priestor sa porozprávať a vydiskutovať si veci bez pridaných emócií.

Zdroj: Bustle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating