Každá žena chce byť pre svojho partnera tou najlepšou partnerkou, akú kedy mal. Chce byť jeho oporou, motiváciou, chce ho učiť nové veci, chce mu pomáhať a chce mu dať tú najväčšiu lásku.

Ako sa stať ženou, ktorú žiaden muž neopustí? Zameraj sa na tieto veci.

Pýtaj sa ho každý deň na to, ako sa skutočne má

Nikdy na to nezabúdaj. O partnera sa musíš vždy zaujímať, pretože tvoj záujem je podstatný znak toho, že ti na ňom záleží. Vždy sa ho pýtaj na to, aký mal deň, čo zaujímavé robil a čo ho počas dňa rozosmialo.

Nauč sa s ním tráviť kvalitný čas

Spoznaj rozdiel medzi tým, keď ste spolu a keď ste spolu naozaj kvalitne. Ak sa spolu rozprávate, maj vypnutý telefón a aj televíziu. Maj pozornosť zameranú iba na neho a aktívne počúvaj, čo ti hovorí. Pre teba to môžu byť drobnosti a nezaujímavé veci, no pre neho to môžu byť dôležité záležitosti.

Buď naladená na rovnakej vlne

Ak chceš, aby ťa tvoj partner neopustil, musíte byť zladení. To znamená, že musíte mať rovnaké ciele a plány do budúcnosti. Ak bude tvoja vízia o budúcnosti odlišná od tej jeho, je jasné, že sa vaše cesty rozídu.

Buď stále jeho priateľkou

Buď priateľkou. Nebuď jeho mamou, nebuď jeho slúžkou, nebuď jeho sekretárkou… Buď priateľkou, ktorú si naozaj zaslúži. Ak sa staneš niekým iným, ak stratíš samú seba, ak zmeníš celé správanie len preto, pretože si myslíš, že by sa mu to páčilo, neskončí to dobre. On ťa chce preto, pretože sa mu páčiš, keď si sama sebou. Nemeň sa.

Pýtaj sa ho na minulosť

Aj v tom prípade, že si myslíš, že už všetko vieš. Nikdy nevieš naozaj všetko, ver mi. Vždy sa môžu detaily rozprávania odlišovať. Je dobré, ak sa ho sem-tam spýtaš na jeho minulosť (keď si s ňou zmierená a neštve ťa), pretože ti môže zakaždým povedať iné detaily a zakaždým sa môže zamerať na niečo iné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.