youtube.com/wooaa/vov

Sociálne siete prinášajú rôzny obsah. Zrejme si už videla množstvo zaujímavých tutorialov, podľa ktorých si môžeš zmeniť svoj účes. Tých návodov je skutočne veľa, avšak ich prevedenie často končí katastrofou. Predtým sme kvôli pandémii nemohli navštevovať kaderníctva, no teraz, keď sa už opatrenia uvoľnili, zver sa do rúk radšej odborníkovi. Určite nechceš, aby tvoj strih vyzeral ako v nasledujúcich ukážkach.

Ofina nie je pre každého

My ženy si často siahame po vlasoch, ak pociťujeme potrebu zmeny. Cítime sa fresh, krásne a spokojne. Kvôli vytúženému výsledku by si však mala navštíviť špecialistu. Buď trpezlivá a zavolaj  svojej kaderníčke. Ak nie si zručná, tvoja vízia novej zmeny by mohla dopadnúť katastrofálne. Presvedč sa o tom sama v tomto videu.

Blond alebo žlté kura?

V nasledujúcom videu môžeš zbadať viaceré farebné zmeny. Ženy sa pokúsili zmeniť si svoju pôvodnú farbu vlasov na ružovú, či blond. Sú tam viaceré zaujímavé experimenty. Výsledok? Presvedč sa sama. Opäť by ťa to však malo potvrdiť v tom, že ak chceš farebne oživiť svoje vlasy, nerob to doma. Iba ak aby si chcela vyzerať ako žlté kura, či chodiaci pomaranč.

Krátke vlasy môžu byť veľkou katastrofou

Túžiš po väčšom objeme, či zdravých končekoch? Možno ti napadne vyskúšať všetky kefy, fény, nožničky, ktoré máš doma. Dávaj si pozor, aby si sa do toho nezamotala. A to doslovne. Prípadne, ak sa uchýliš k podstrihnutiu vlasov, lebo si si napozerala tutorialy s krásnym výsledkom, nemusí to tak byť aj v tvojom prípade. Z dlhých vlasov sa stanú krátke a získaš aj jeden bonus. Totálnu katastrofu. Veď sa pozri sama.

Buď trpezlivá

Poriadne si premysli, akú zmenu chceš podstúpiť. Prípadne sa poraď s odborníkom, ktorý ti určite správne povie, čo by sa ti hodilo najviac. Nepokúšaj osud a radšej sa vyhni týmto domácim experimentom. Vlasy síce rastú rýchlo, ale to, v akom stave budú je už otázne. Preto radšej kontaktuj svoju kaderníčku, počkaj si na termín, aby si naozaj síkala svoj vytúžený výsledok. Sama môžeš uznať, že toto vyzerá určite lepšie!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty