Expartner známej speváčky
Instagram/celebrity_trendy/shakira

Expartner známej speváčky, Liam Hemsworth, vraj žaluje Miley Cyrus za pieseň Flowers. Mala mu poškodiť dobré meno a kvôli nej dokonca údajne prišiel o rolu v seriáli The Witcher na Netflixe. Špekuluje sa o tom na fanúšikovskej stránke speváčky na Twitteri.

Zdá sa, že herec Liam Hemsworth Miley vracia úder. Vraj ju žaluje za nedávno vydanú pieseň Flowers. Speváčka v nej mala do detailov prebrať ich vzťah a rozchod. A hoci v texte nespomenula jeho meno, niekoľko údajných dôkazov hovorí za všetko.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth
zdroj: Instagram/fashnal_com

Je to skoro rok, čo sa v podobnom súdnom spore stretli bývalí partneri Amber Heard a Johnny Depp. Známy herec svoju ex zažaloval za to, že o ňom hovorila v jednom z rozhovorov. Tento súd aj vyhral a hviezda z Aquamana mu má zaplatiť niekoľko miliónové odškodné.

Expartner známej speváčky ju vraj žaluje

Nie je to tak dávno, čo speváčka Shakira vydala skladbu, v ktorom opísala vzťah a rozchod s jej expartnerom Gerardom Piquém. Podobný krok spravila aj speváčka a herečka Miley Cyrus.

Hoci ona nikdy priamo nepriznala, že pieseň Flowers je o Liamovi, otvorene sa diskutuje o tom, že to tak je. Podľa fanúšikov nie je náhoda ani to, že vyšla v deň jeho narodenín.

Liam Hemsworth a Miley Cyrus
zdroj: Instagram/instylemagazine

To, a ešte viacero ďalších náznakov mu údajne poškodilo dobré meno a dokonca prišiel o rolu v seriáli Zaklínač, kde mal údajne v pokračovaní nahradiť jednu z hlavných postáv.

„Podľa uniknutých dokumentov Liam Hemsworth po úspechu singla ,Flowers‘ oficiálne žaluje Miley Cyrus za ohováranie. Mal prísť o zmluvu s Netflixom na seriál ,The Witcher‘,“ píše sa v tweete, ktorý môžeš vidieť po kliknutí SEM.

Všetko to sú však zatiaľ iba klebety a zatiaľ to nikto oficiálne nepotvrdil, no ani nevyvrátil.

Zdroj: Twitter/Miley Cyrus Charts

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News