instagram.com/liamhemsworth

Austrálsky herec Liam Hemsworth bol polroka ženatý so známou speváčkou Miley Cyrus. Táto dvojica bola však spolu dlhšie a prešli si mnohými turbulentnými obdobiami. Nezachránila ich ani svadba, a tak sa po krátkom čase zhodli na rozvode.  Stalo sa tak už pred rokom, no portál Elle uviedol, že úspešný herec stále dokáže nájsť slov na svoju ex. Toto ho veľmi ranilo!

Hovorca Miley Cyrus povedal pre portál People dôvod tohto kroku: „Stále sa rozvíjajú, menia ako partneri, tak aj individuálne, rozhodli sa, čo je pre nich najlepšie, kým sa obaja sústredia na seba a kariéru.“

Z Liamovej strany to ale nevyzeralo tak ružovo. Zdroj pre Us Weekly uviedol, že od rozvodu spolu veľmi nekomunikovali a k svojej ex sa nedokáže vyjadriť veľmi pozitívne. Nielenže bol spočiatku ranený ich separáciou,  no rovnako ho zarazilo, ako rýchlo sa pohla Miley ďalej. Tá začala  o pár mesiacov randiť s muzikantom Codym Simpsonom. V súčasnosti už netvoria pár.

Pre Miley však rozvod s Liamom tiež nebol ľahký. Bol predsa jej veľkou láskou. „Mala som verejný a veľmi veľký rozchod, ktorý bol po desaťročnom vzťahu. Snažila som sa nestratiť v tej emócií. Bolo to ako smrť, keď stratíte svojho milovaného, je to tak hlboké. Je to ako smrť,“ povedala v podcaste Call Her Daddy. Informoval o tom aj portál The Sun.

Zdroj: Elle, People, Us Weekly, Call Her Daddy a The Sun

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News