instagram.com/todayshow, instagram.com/glamourmag

Rozruch okolo Miley Cyrus a Liama Hemswortha naberá na obrátkach! To, že dvojica si dala zbohom, už predýchali snáď všetci ich fanúšikovia, no aj po mesiacoch od ich rozchodu sa dostávajú na verejnosť zaujímavé informácie. Podľa DailyMail svojho ex-manžela vôbec nešetrila!

Hovorí sa, že po nevydarenom vzťahu by si si mala dať chvíľu s randením oddych a venovať sa hlavne sama sebe, aby si si utriedila myšlienky a hlavne svoje city. Miley ani Liam sa tohto hesla zjavne nedržia. Speváčka sa vrhla do vzťahu hneď po ohlásení rozchodu. V tom čase išlo o jej kamarátku Kaitlynn Carter, ktorá mala byť podľa niektorých zdrojov práve dôvodom rozpadu obľúbeného páru.

Aj keď sa Miley s Kaitlynn vrhli do vzťahu bezhlavo a už po pár týždňoch sa k sebe dokonca nasťahovali, nevyšlo im to. Práve spomínaná rýchlosť sa pripisuje rozpadu tohto vzťahu. Vyzerá to ale tak, že svojská speváčka nedokáže byť veľmi dlho sama, pretože momentálne sa objavuje po boku 22-ročného sympaťáka Codyho Simpsona.

View this post on Instagram

THE COUPLE I STAN.

A post shared by we love mc 🖤 (@supportofmiley) on

Aby sa ale nezabudlo na Liama, ten svojej bývalej neostal nič dlžný a tiež začal randiť s o šesť rokov mladšou modelkou Maddison Brown, s ktorou ho pristihli na ulici, kde si vymieňali nežnôstky.

Počas live streamu na Instagrame sa Miley slovne pustila do svojho bývalého manžela Liama a povedala aj veci, ktoré možno nikto nečakal. Live stream prebiehal s jej novým objavom Codym a Miley zo svojich úst vypustila, že doteraz nikdy nenašla chlapa, ktorý by mal gule a jediný, ktorého stretla, sa nachádzal práve teraz v tomto streame.

Miley tiež povedala, že s dievčatami začala randiť preto, že všetci chlapi sú hrozní, čím narážala práve na svojho bývalého Liama. Vyzerá to ale tak, že vďaka Codymu opäť zmenila názor na mužov a dala mu šancu. Či konečne našla šťastie v láske, ukáže len čas, ale my veríme, že ona aj Liam nájdu svoje šťastie a prestanú sa navzájom podrážať.

View this post on Instagram

I’m here to ship 🚢 @mileycyrus & @codysimpson

A post shared by Miley’s News (@mileysnewss) on

Zdroj: DailyMail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News