známy párznámy pár Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Známy pár asi nemal taký idylický vzťah, ako sa navonok zdalo. Miley Cyrus v novej piesni „Flowers“ údajne odhalila šokujúce pozadie rozchodu s Liamom Hemsworthom. Videoklip má na YouTube v súčasnosti už viac ako 81 miliónov pozretí. Okolo textu ale existujú rôzne špekulácie, o ktorých diskutuje aj magazín Stylecaster

Shakira a Miley Cyrus by si mohli podať ruky. Behom niekoľkých dní spôsobili rozruch prostredníctvom piesní o svojich bývalých partneroch. Verejnosti tak prezradili, že ich vzťahy neboli také, ako sa mohlo zdať fanúšikom po celom svete. Alebo ide len o účinný spôsob, ako čo najviac propagovať nové skladby?

Známy pár sa asi nerozišiel v dobrom

Aj ty si si možno myslela, že za rozchod Miley Cyrus a Liama Hemswortha mohla hlavne speváčka. Teraz sa však ukazuje, že to tak celkom nemusí byť pravda.

Miley Cyrus a Liam HemsworthMiley Cyrus a Liam Hemsworth
zdroj: Instagram/glampeoplestory

Stylecaster špekuluje o tom, že Miley vydala svoju pieseň 13. januára kvôli tomu, že jej expartner Liam má presne v ten deň narodeniny. Chcela mu tak poslať odkaz?

Speváčka vraj videoklip natáčala v dome, kam si mal herec nosiť svoje milenky. Tých malo byť dokonca až 14. Tieto informácie o nevere však nie sú potvrdené. Miley do videa ale vložila oveľa viac detailov, ktoré odštartovali ďalšie konšpirácie.

Po dome napríklad tancuje v obleku, ktorý vraj mal Liam oblečený na červenom koberci, kde sa k nej pred novinármi správal odmerane a pýtal sa jej, či sa už konečne môže začať správať normálne.

známy pár Miley a Liam
zdroj: Instagram/mileycyrusky

Celá pieseň má byť odpoveďou na slávnu pieseň When I Was Your Man od Bruna Marsa, ktorá hrala na ich svadbe. „Mal som ti kupovať kvety, držať ťa za ruku, mal som ti dávať všetok svoj čas a vziať ťa na každú párty, pretože všetko, čo si chcela robiť, bolo tancovať,“ spieva Bruno Mars.

Miley mu na to odpovedala takto: „Kvety si môžem kúpiť sama, napísať svoje meno do piesku, rozprávať sa so sebou celé hodiny, povedať veci, ktorým nerozumieš, môžem sa zobrať tancovať a môžem sa držať za ruku, áno, dokážem ma milovať lepšie ako ty .“

Okrem toho v songu Miley chodí v zlatých šatách. Podobné mala na premiére filmu Hry o život aj Jennifer Lawrence, ktorá na červenom koberci pózovala aj s Liamom Hemsworthom. Pri tejto scéne si speváčka urobí aj podobný účes.

Jennifer Lawrence a Miley Cyrus
zdroj: Instagram/iamjenniferlawrence90, Instagram/archivesbutfashion

Asi sa nám teda speváčka snaží naznačiť, že ju exmanžel podvádzal aj s Jennifer. No celú pravdu vie zatiaľ len Miley a Liam.

Zdroj: Stylecaster

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News