Aj priateľstvo môže prerásť do niečoho väčšieho. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila kontroverzná speváčka Miley Cyrus, ktorá si vo svojom živote preskákala už všeličím. Od teenegerskej hviezdičky sa dostala až po experimentovanie s drogami či odhaľovanie sa na verejnosti. 

Keď sa stala manželkou svojho hereckého kolegu Liama Hemswortha, všetci si mysleli, že sa Miley konečne usadí a zmení sa. Spočiatku to tak aj naozaj vyzeralo, speváčka sa vzdala drog a sekala dobrotu. Takýto život ju ale dlhodobo asi nenapĺňal, pretože začala vystrkovať rožky až natoľko, že ju to doviedlo k rozvodu.

Liam aj napriek všetkému chcel dať Miley druhú šancu na zachovanie manželstva, až kým neuvidel fotografie svojej drahej, ako si užíva s kamarátkou Kaitlynn Carter. Snímky obleteli celý svet, čo herec neznášal ľahko a napokon podal žiadosť o rozvod.

Miley ale nesmútila dlho. Podľa zdroja bulvárneho portálu Cosmopolitan berú dievčatá svoj vzťah vážnejšie, než si všetci mysleli a začali spolu dokonca aj bývať! Vraj sú spolu veľmi šťastné, rady spolu trávia čas a darí sa im. Svoje priateľstvo tak posunuli do romantickej roviny a len čas ukáže, čo z toho vznikne a či to spolu myslia skutočne vážne. Čo si o ich romániku myslíš ty? Má to podľa teba potenciál?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.