instagram.com/champagnepapi

Drake patrí nepochybne medzi najúspešnejšie celebrity na svete. Nie len, že ma výbornú hudobnú kariéru a obrovskú základňu fanúšikov, venuje sa aj iným veciam. Jednou z nich je vlastná značka sviečok! 

Drake má svoju vlastnú kolekciu sviečok! A ako vznikla?

Koncom júna zdieľal slávny rapper na svojej instagramovej story fotografiu, na ktorej boli vystavené štyri modré sviečky. Napísal„available soon“ a spolu s popisom tam označil instagramový profil @betterworldfragrances.

Tento profil momentálne nemá žiadne príspevky a followuje iba dva profily, Drake-ov a jeho druhý profil @drakerelatedBetter World Fragrance House je pravdepodobná Drake-ova firma, ktorá za kolekciu sviečok zodpovedá.

Koncom júla sa začali modré sviečky objavovať na sociálnych profiloch rôznych celebrít, napríklad u Kehlani, či u obľúbeného Drake-ovho tímu Toronto Raptors. Sviečky sú momentálne vypredané. Sú registrované pod Revolve, kde však aktuálne nenájdeme nič. Na výber by však malo byť až päť vôní, z toho jedna by mala voňať ako samotný Drake.

A kedy budú sviečky opäť naskladnené? To sa zatiaľ nevie. Pravdepodobne sa ešte ani nepredávali, niektoré známe tváre ich dostali len ako darček. Koncom júna teda Drake napísal „available soon“, takže budeme dúfať, že to bude čo najskôr.

Zdroje: elle.com, flare.com, thecut.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News