instagram.com/bbcbristol

Anglické mesto Bristol chce podporiť svojich obyvateľov v navštevovaní prázdneho centra. Jeho predstavitelia to chcú dosiahnuť prostredníctvom 374 namaľovaných sŕdc, ktoré sú navrhnuté v rámci bezpečnostného odstupu. Viac o tom informoval portál Bristol Live.

Celkový počet 374 namaľovaných sŕdc sa má vyskytnúť v troch centrách mesta. Okrem toho, že táto kampaň má povzbudiť ľudí v návšteve Bristolu, pripomína, aká je dôležitá opatrnosť v čase návratu k pracovnému alebo študijnému životu.

Biele srdcia namaľované na trávnikoch sú široké tri metre a dodržiavajú medzi sebou dvojmetrový odstup.

Keith Rundle, prevádzkový riaditeľ Centra mesta Bristol (BID), ktoré zastupuje viac ako 750 podnikov, uviedol, že to zároveň slúži ako podpora pre ich opätovné otvorenie.

“Mesto je každým dňom čoraz rušnejšie, pretože ľudia si uvedomujú, že to je bezpečné a návrat je skvelý,” povedal Rundle pre Bristol Live.

“Chceme podporiť znovuotvorenie podnikov po týchto ťažkých časoch,” dodal.

Kampaň #BristolTogether pripomína obyvateľom tohto anglického mesta, aká je obozretnosť aj naďalej dôležitá. Vďaka nej tvorcovia ponúkli kompromis pri opätovnom otváraní prevádzok a potrebných opatrení, ako je napríklad dvojmetrový odstup na verejnosti.

Zdroj: Bristol Live

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News