Britney Spears nie je jediná svetoznáma speváčka, ktorá bojuje s vlastným otcom. Aj Rihanna, ktorá patrí k najúspešnejším speváčkam sveta a vďaka hudbe i podnikaniu v iných oblastiach je z nej miliardárka, musela posunúť rodinné spory až pred súd. Ako informuje Radar Online, ustúpila však naozaj v poslednej chvíli.

Okrem spevu sa už 33-ročná barbadoská kráska o čosi viac venuje svojím podnikateľským aktivitám. Jej kozmetická značka, ale aj značka spodnej bielizne, v sebe nesie jej rodné priezvisko Fenty. Práve to údajne využíval jej otec, Ronald Fenty, ktorý mal na nej zarábať peniaze bez jej vedomia.

Úspech svojej dcéry využíval tak, že mal organizovať koncerty, na ktorých mala vystupovať, aj keď vedel, že tým iba oberá organizátorov o peniaze. A nemalé, keďže sa mu podarilo získať až niekoľko miliónov. Taktiež sa pri obchodných aktivitách svojej firmy tváril, že je do biznisu zapojená aj Riri.

Žalobu mala speváčka podať v roku 2019 a teraz sa mala s otcom dostať pred súd. Tesne pred tým ju však celú stiahla a rozhodla sa, že kvôli medializácii v tom pokračovať nebude. Háčik môže byť aj v tom, že jej otec s ich priezviskom začal podnikať skôr.

Zdroj: radaronline.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.