Dominika Kavaschová a Daniel Fisher
Instagram/festival.bab/tvmarkizaofficial

Herečka, speváčka a influencerka Dominika Kavaschová je už dva roky zasnúbená a s partnerom Danielom Fisherom spolu majú dvojročnú dcérku Maiu. Svadba však ešte nebola, o čom herec a hudobník prehovoril pre Šarm. A čo druhé bábätko?

34-ročná Dominika Kavaschová nie je známa len svojím zmyslom pre humor, otvorenosťou a pozitívnou energiou. Fanúšikovia ju uznávajú aj preto, že je veľmi rodinne založená.

Kedy bude svadba?

Už niekoľko rokov je vo vzťahu s hereckým kolegom Danielom Fisherom, ktorému porodila dcérku Maiu. Ich vzťah už na vyšší level posunula aj žiadosť o ruku. Stalo sa tak pred dvoma rokmi, no svadba ešte nebola.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Linda Wagnerová (@bodka.sk)

„Keď som ju žiadal o ruku, pieseň Vezmi si ma som jej nespieval, len som sa jej normálne spýtal, či si ma vezme. Vypočutý som bol, súhlasila, sme zasnúbení, ale kedy bude svadba, to naozaj netuším,“ priznal aj samotný Daniel Fisher pre Šarm. „Teraz sme vo fáze, keď riešime bývanie, takže svadbu sme dali bokom,“ dodal.

„Myslím si, že prehnanú, prešpekulovanú či gýčovú predstavu o svadbe nemáme. Skôr niečo jednoduché, v kruhu našich najbližších. Rodina a priatelia. Na druhej strane obaja máme veľké rodiny a veľa priateľov, takže sa obávam, že to nakoniec nebude až taká malá svadba,“ popísal predstavy o ich svadbe snov.

Dominika Kavaschová a jej snúbenec chcú pre Maiu súrodenca

Dominika Kavaschová sa netají tým, že túži aj po ďalších deťoch. Prednedávnom sa dokonca dočkala malého trapasu zo stranu fanúšikov, kedy ju zahrnuli gratuláciami, keďže si mysleli, že je tehotná. Napokon však vysvitlo, že to tak zatiaľ nie je. Kedy teda Dominika a Daniel plánujú rozšíriť svoju rodinku?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Chceme, aby Maia mala súrodenca, to určite. Mať dieťa je však zodpovednosť a nechceme ísť do nej bezhlavo. Či čakáme na vhodnejšie obdobie? Jednoducho čakáme na správne obdobie a musíme sa obaja zhodnúť, že už prišlo,“ priznal snúbenec známej herečky.

Zdroj: Šarm

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News