Dominika Kavaschová s rodinou

Veľký trapas pre jej fanúšikov? Dominika Kavaschová na svojom Instagrame zverejnila tehotenskú fotku s bruškom. Followeri, medzi ktorými sú aj známe tváre slovenského šoubiznisu, jej začali blahoželať jedna radosť. Ona však zdieľala iba spomienku na jej prvé tehotenstvo.

Krásna, talentovaná a vtipná herečka Dominika Kavaschová iba pred pár dňami oslávila svoje 34. narodeniny. Jej dcérka Maia, ktorej tváričku prestala schovávať len nedávno, oslávila svoj druhý rok života 5. mája. Tú porodila svojmu snúbencovi, tiež hercovi a hudobníkovi Danielovi Fisherovi.

Kavaschová prekvapila fanúšikov

Dominika sa z hereckého sveta čiastočne stiahla, aby sa naplno mohla venovať dcérke. Do pracovného kolotoča sa však postupne dostáva, no nie je tajomstvom, že túži po ďalších deťoch. Aj fanúšikovia sa jej prednedávnom na Instagrame pýtali, koľko detí s partnerom plánujú. „Koľko nám bude dopriate,“ odpovedala vtedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

A fanúšikovia si mysleli, že ďalšie je už na ceste. Dominika Kavaschová na svojom Instagrame zverejnila fotku s tehotenským bruškom, ktoré si drží spoločne s partnerom. Pod príspevok napísala: „Akoby to bolo včera. Maiazraja.“ No fanúšikovia to zrejme nepochopili alebo popis ani nečítali, keďže jej začali blahoželať jedna radosť.

„Gratulácia! Meno Boris je ešte stále voľné,“ okomentoval Boris Valábik. Pridal sa k nemu dokonca aj Facundo Arana. „WWWooooowww…!!! Wait.! What?! Reallyyyy..?! (pozn. redakcie: v preklade: Wow! Počkaj! Čo?! Naozaj?).“

„Môžeš byť ty takto s*xi aj tehotná?! Akože dobre … teším sa z vás nesmierne, ale aj ma štveš, krásni ste,“ napísala moderátorka Maca Zábranská. „Gratulujem miláčikovia,“ dodala Karin Haydu. „Juuj, gratulujem,“ dodala ešte Saša Orviská.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

Išlo však iba o spomienkovú fotku, čo kvôli takémuto ošiaľu musela potvrdiť aj samotná herečka v stories. „To je stará foto – spomienka. Milé, ako mi gratulujete, ale tá foto má 2 a pol roka,“ vysvetlila.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News