známa slovenská herečka

Známej slovenskej herečke sa plní ďalší sen! Na Instagrame sa musela pochváliť s tým, že jej vypisuje správy hviezda telenovely Divoký anjel. To sa len tak niekomu predsa nedeje. 

Ak práve premýšľaš, ktorá herečka má také šťastie, že jej píše správy Facundo Arana, prezradíme ti, že je to Dominika Kavaschová. Potom, čo ju nedávno prekvapil uprostred šou 2 na 1, si k nej akosi našiel cestu a stali sa kamarátmi.

Facundo Arana
zdroj: Instagram/donda_kawa

Iba dve Slovenky majú to šťastie

Bol to pre ňu zážitok na celý život, ktorý jej závidí každá fanúšička telenoviel na svete. Nestáva sa totiž často, žeby sa žena z malého Slovenska stretla s hviezdou telenovely. Existujú iba dve známe tváre nášho šoubiznisu, ktoré sa môžu pochváliť tým, že majú blízky vzťah s hercami zo zahraničných telenoviel.

Jednou z nich je, samozrejme, Bronislava Gregušová, ktorá Juanovi zo Skrytej vášne nedávno porodila dcérku a tá druhá je práve Dominika Kavaschová, ktorá sa kamaráti s Facundom Aranom, a teda s Ivom z Divokého anjela. Tú môžeš práve sledovať aj v televízii, na Dome.

Herci z telenovely Divoký anjel
zdroj: Instagram/nati_facu.israel

Vypisuje jej hviezda telenovely

Facundo napísal Donde, kvôli ktorej sa nedávno objavil na Slovensku. A našej herečke sa tak splnil sen.

„By sa mi ani nesnívalo, že mi bude písavať moja tajná láska z Divokého anjela, ako sa mám alebo že je blízko Blavy, či za ním neskočím na výletík. Mega sa z tohto priateľstva teším a začnem sa učiť angličtinu poriadne, nech pri najbližšom stretku nehrám všetko rukami, nohami,“ napísala Dominika v jednom zo svojich príbehov na Instagrame.

Dominika Kavaschová
zdroj: Instagram/donda_kawa

Tak čo, ako sa ti pozdáva táto dvojka? Vyzerá to tak, že naša známa slovenská herečka a hviezda telenovely si fantasticky rozumejú. Závidíš Dominike aj ty?

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News