Instagram/donda_kawa

Zážitok na celý život, ktoré jej mnohé iba v dobrom závidia! Slovenská herečka Dominika Kavaschová, bola hostkou v šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla, 2 na 1, ktorá bude mať na obrazovkách televízie Markíza tento týždeň premiéru. Dvojica moderátorov a zabávačov si pre ňu pripravila neuveriteľné prekvapenie, stretnutie s jej obľúbeným hercom, ktorého milujú ženy po celom svete. 

Pozvanie do slovenskej relácie prijal samotný Facundo Arana. Ak ti jeho meno nič nehovorí, potom ti pripomenieme, že je to presne ten herec, ktorý hral v telenovelách ako Divoký anjel po boku Natalie Oreiro, Yago, či Rany z lásky. Dnes má už 49 rokov, no pre mnohé ženy je to stále ten krásny blondiak, ktorý bol lamačom ich sŕdc.

Jednou z nich bola vždy aj Donda, ktorá ho roky miluje a zrejme ani nikdy nesnívala, že ho niekedy uvidí naživo. Podarilo sa jej však nie len to.

„Zrejme sa dozvedeli, že som ho mala a mám neskutočne rada. Bože, ako som bola do neho buchnutá. Je to skvelý herec. Hrá veľmi presne, pravdivo a citlivo a taký aj je. Veľmi vnímavý, citlivý, duchovný, uprataný. Je osobnosť a srší z neho úcta a láska,“ prezradila Dominika. Tá sa s ním stretla na natáčaní relácie, kde ju prekvapil. No aj mimo kamier televízie s ním stihla natočiť aj vtipné video na svoj Instagram.

Na videu spieva so svojou kolegyňou a dobrou kamarátkou, Janou Kovalčíkovou, refrén z úvodnej pesničky telenovely Divoký anjel, pričom samotný Facundo prejde okolo nich. Mnoho ľudí na prvý pohľad ani nezistilo, že ide práve o tohto herca. Naozaj originálna pamiatka na ich stretnutie, čo povieš?

Pobavilo ťa Dominikine video?

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News