Instagram/tvmarkizaofficial

Pred pár týždňami sme ťa informovali o tom, že na Slovensku prichytili hviezdu telenoviel, herca Facunda Aranu. Televízia Markíza prezradila, že sa stal súčasťou natáčania relácie 2 na 1. Teraz konečne priznali aj to, ktorej slovenskej herečke pripravili takéto krásne prekvapenie.

„Facundo prijal pozvanie televízie Markíza a objaví sa ako špeciálny hosť v jednej z epizód obľúbenej šou 2 na 1. Bude obrovským a tajným prekvapením pre niekoho, kto by v živote nečakal, že by sa s ním mohol stretnúť,“ napísala vtedy Markíza a viac detailov neprezrádzali.

Lámač ženských sŕdc z telenoviel Yago a Divoký anjel prišiel kvôli Dominike Kavaschovej, ktorá je momentálne na materskej dovolenke„Zrejme sa dozvedeli, že som ho mala a mám neskutočne rada. Bože, ako som bola do neho buchnutá. Je to skvelý herec. Hrá veľmi presne, pravdivo a citlivo a taký aj je. Veľmi vnímavý, citlivý, duchovný, uprataný. Je osobnosť a srší z neho úcta a láska,“ prezradila šťastná Domča pre televíziu.

Už čoskoro sa tak môžeš tešiť na Dominiku a na to, čo všetko si pre ňu Adela Vinczeová spolu s Danom Danglom pripravili. V posledných epizódach si mohla vidieť herca Vladimíra Kobielskeho alebo speváčku Daru Rolins. Chcela by si byť na mieste Dominiky a stretnúť sa s 50-ročným Facundom?

Zdroj: 2na1.markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News