Herečka Dominika Kavaschová si práve teraz užíva to najkrajšie obdobie v živote ženy. Jej kariéra herečky a speváčky musí chvíľu počkať, teraz sú dôležité iné a krajšie povinnosti. Mamička sa naplno venuje svojej ratolesti. 

Dominka na začiatku roka oznámila radostnú novinu a to tú, že sa stane matkou. Pár dní potom prezradila aj pohlavie bábätka, a tak už všetci netrpezlivo čakali, aké vyberú meno a ako bude vyzerať.

So svojím snúbencom, Danielom Fischerom, sa už niekoľko dní doma starajú o svoj malý poklad, dcérku Maiu, ktorú Domča 5. mája priviedla na svet.

Medzi mnohými celebritami je trend nezdieľať svoj súkromný život na sociálnych sieťach. Najmä mladí ľudia, ktorí majú bábätká sa ich snažia skrývať pred paparazzmi a svoje dieťa neukazovať na každom rohu. To platí aj o Dominiky, ktorá nám len veľmi decentne ukázala malú princeznú Maiu. Takto roztomilo poďakovala za všetky gratulácie, ktoré jej prišli ku včerajším 32. narodeninám. 

Čo povieš, nie je Maia rozkošná?

zdroj: instagram/donda_kawa

Ženy, ktoré rodili, vedia, aké môže byť problémové ukazovať svoje telo po pôrode. Dominka Kavaschová s tým nemá problém a v našom staršom článku si môžeš pozrieť, ako vyzerá jej postava pár dní po tom. Naozaj sa nemá za čo hanbiť, veď predsa priviedla na svet nového človiečika, ktorý rozhodne stojí za každé to kilo navyše. 

Hrdej mamičke a dcérke prajeme veľa zdravia a nech sú plné lásky. 

Zdroj: www.instagram.com/donda_kawa

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.