Instagram/donda_kawa

Dominika Kavaschová patrí k najobľúbenejším slovenským herečkám a teraz si jej instagramový profil obľúbili aj mamičky (prípadne budúce mamičky), ktoré sa dozvedajú skutočnú pravdu o tom, ako vyzerajú mamičkovské povinnosti a starostlivosť o bábätko. 

Na sociálnych sieťach mávame pri pohľade na niektoré maminky pocit, že výchova dieťatka je brnkačka a všetko im ide od ruky. Zabúdame však aj na to, že vo svojich príspevkoch zväčša ukazujú len to pekné a zvyšok si nechávajú pre seba. Dominika je v tomto iná a nemá problém ukázať celú pravdu o tom, s čím všetkým sa musí žena po pôrode vysporiadať.

Najnovšie sa vo svojom príspevku zdôverila, že dcérka Maia ju zamestnáva natoľko, že jej neostáva čas ani na bežné činnosti, ktoré sú pre nás ostatných úplnou samozrejmosťou. „Vždy, keď zaspí, sľubujem si, že si oholím nohy alebo aspoň pazuchy, vytrhám obočie, nech sa ma nezľaknú jediní ľudia, s ktorými pravidelne prichádzam do kontaktu… mám na mysli kuriérov.

Smejem sa, ako som mala v pláne prečítať celú našu spoločnú knižnicu, ktorú s Dankom máme. Smejem sa, ako som si sľúbila, že budem písať a tvoriť…že po druhom mesiaci vždy, keď zaspí, idem behať alebo cvičiť, namiesto toho sedím na gauči a buď kukám do blba alebo si prezerám jej fotky,“ priznala sa Dominika, pričom jej určite dajú za pravdu aj iné ženy, ktoré majú rovnaké pocity a problémy.

Prezradila dokonca aj to, že sa teší na druhé bábätko, takže to vyzerá tak, že Maia neostane jedináčikom. „Práve som si umyla vlasy po dlhej dobe a narýchlo, samozrejme, keby ma náhodou potrebovala, keby sa náhle zobudila… úprimne, teším sa na druhé dieťa. Všetky sľubujete, že to bude úplne iné… vraj viac easy…zatiaľ si tak amatérčim… a všetko robím naj, jak sa dá (hádam dobre), to ukáže čas,“ zakončila Domča svoju úprimnú „spoveď“.

Ak Dominiku pravidelne sleduješ, určite vieš, že všetky takéto trampoty sa snaží brať s humorom a aj napriek všetkému chce ostať dobre naladená. Je však veľmi dôležité, aby sa o podobných veciach hovorilo nahlas, pretože niektoré mamičky na plný úväzok môžu mať pocit, že robia niečo zle. Pravda je však taká, že podobné pocity trápia viaceré ženy a je úplne normálne, ak nejde všetko podľa plánov. Také už je rodičovstvo.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News