Instagram/donda_kawa

Uplynulý piatok a víkend sa na Instagrame rozpútalo hotové peklo. Známe osobnosti sa začali priznávať k tomu, že im niekto napadol telefóny a ukradol intímne fotografie. Neznámi páchatelia mali od nich pýtať nemalé výkupné. Ako prvá sa k tomu priznala herečka na materskej Dominika Kavaschová, ktorá svojimi vyjadreniami prekvapila mnohých fanúšikov.

Hneď za ňou nasledovali herečka Zdena Studenková a speváčka Emma Drobná, ktorá si dokonca vymazala svoj instagramový profil.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Následne sa k tejto nepríjemnej situácii priznali aj mladý herec Martin Klinčúch, od ktorého hackeri pýtali 5 bitcoinov a víťaz SuperStar Adam Pavlovčin, ktorému neunikli fotografie, ale časť z jeho pripravovanej novej skladby.

Už v tých dňoch ľudia v komentároch špekulovali o tom, či nepôjde len o nejakú kampaň, pretože je podozrivé, že toľko osobností s tým vyrukovalo v rovnakom čase. A vyzerá to tak, že mali pravdu.

Dominika Kavaschová otvorila túto problematiku ako prvá, a tak ju aj prvá uviedla na pravú mieru. Na svojom instagramovom profile nahrala sériu storiek, v ktorým sa fanúšikom priznala, kto stojí za kampaňou. Jej príbeh ale nebol úplne vymyslený. Nestal sa síce teraz, ale pred niekoľkými rokmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News