Sebavedomá žena, ktorú chcú muži

Ak máš rada dobrodružstvá, môžeš byť niekedy považovaná za nerozvážnu alebo riskujúcu osobu. Existuje ale mnoho žien, ktoré sa vydávajú na dobrodružné cesty, no zároveň si udržiavajú zdravý rozum. A práve takéto typy vyhľadávajú niektorí muži. S takýmito partnerkami sa totiž rozhodne nebudú nudiť a nehrozí im ani stereotyp. 

Chceš vedieť, či by sa muži bláznili aj za tebou? Týchto 5 hlavných charakteristických čŕt odhalí, že máš dobrodružnú povahu, ale zároveň nie si nerozvážna. Veľmi dobre vieš, kde máš hranice a čo už vhodné nie je. A to sa môže páčiť aj tvojmu potenciálnemu partnerovi.

Si zvedavá, ale nie si naivná

Ak by to záležalo len od teba, každý týždeň by si robila niečo iné. Všetko by si chcela vyskúšať, pretože ťa zaujíma, ako čo funguje. Tvoja zvedavosť ale nevyhrá nad tvojou rozvážnosťou, pretože myslíš aj na ostatných.

Nepobalíš sa a neodídeš len tak bez vysvetlenia. Neprenecháš svoju zodpovednosť na iných, ale radšej si dopredu naplánuješ to, čo chceš urobiť.

Sebavedomá žena
zdroj: Pexels/Pixabay

Si spontánna, ale vieš aj plánovať

Predošlý bod úzko súvisí s týmto. Na jednej strane si za každú srandu a dobrodružstvo, no v niektorých prípadoch zvíťazí tvoj zdravý rozum. Vďaka tomu máš vo svojom živote rovnováhu, ktorú mnohí muži potrebujú, aby sa cítili istejšie.

Keď sa niekam chystáš, vďaka plánovaniu si pripravená na rôzne situácie. Nemôže sa stať, že ťa niečo prekvapí a nebudeš vedieť, ako reagovať. Budeš totiž pripravená na rôzne scenáre.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating