Dievča si podopiera hlavu
Unsplash/Unsplash/Joshua Rawson-Harris

Všetky chceme byť dokonalé. Chceme byť luxusom, po ktorom túži každý chlap. A to isté vyžadujeme aj od partnera. Už od malička máme určité predstavy o tom, ako by mala naša pravá láska vyzerať. Hoci je to povrchné, no každá z nás má vysnívaný ideál. A práve preto ťa naučíme ako byť iná ako ostatné. 

Niektorej babe sa na chalanovi páči ostro rezaná sánka a široké plecia, iná chce vyšportovaného vysokého blondiaka. Ak ale máme určité nároky, aj my by sme mali byť luxusné, čo ťa teraz naučíme. Už viac nebudeš rovnaká ako ostatné. Bude po tebe túžiť nielen on, ale aj iní krásavci. Nie zúfalci, ktorí u teba skúšajú šťastie.

Namaľované dievča
zdroj: Unsplash/id99

Staraj sa o seba

Chalani majú radi, keď sa žena o seba stará. A prospeje to aj tebe. Budeš sa cítiť sebavedome, nebudeš nervózna a budeš mať dobrú náladu, keď si všimneš, že sa na teba opačné pohlavie pozerá. Vďačná bude ale aj tvoja pleť, kondícia či zdravie.

A čo preto? Cvič, choď ku kozmetičke, kaderníčke, maj pekne upravené nechty, pretože to majú chalani radi. Pekne to vyzerá a každý ohŕňa nosom nad ohryzenými nechtami. Neuškodí ti ani troška make-upu. Teraz v lete ti pomôže napríklad aj náš článok, pomocou ktorého si vyčaruješ dokonalý vzhľad a očaríš tak každého.

Dievča pije z pohára
zdroj: Unsplash/Caleb George

Nauč sa tváriť

Chalanom sa nepáčia namyslené baby, ktoré si o sebe veľa myslia. A chlap, ktorý hľadá takéto ženy, ich iba využije a odhodí. Je rozdiel tváriť sa namyslene a sebavedomo. Mala by si si teda zvoliť druhú možnosť. A pomôže ti k tomu 10+ rád v našom článku. Skúšať si svoj výraz môžeš aj pred zrkadlom, pomocou ktorého uvidíš, čo je na tebe zlé a čo ešte treba vylepšiť.

Nepripúšťaj k sebe hocikoho

Každá z nás má nejaké predstavy o chlapovi našich snov. A hoci ti možno niekto hovorí, že si nevieš nájsť partnera práve preto, že máš privysoké nároky, never mu. Nikdy, ale nikdy neupúšťaj zo svojich nárokov.

A ani si k telu nepripúšťaj hocikoho. Nie každý si totiž zaslúži tvoju pozornosť. Či už ide o nejakého zúfalca alebo o tvojho ex-partnera. Neponižuj sa natoľko, že si k sebe pripustíš každého. Najprv otestuj, čo je zač a až potom usúď, či je hodný tvojej pozornosti.

Dievča s mokrými vlasmi
zdroj: Unsplash/freestocks

Nastav si priority

Priority sú v živote človeka to najdôležitejšie. Bez nich sa nikam nepohneš. Musíš si určiť, aká bude tvoja budúcnosť. Čo chceš dosiahnuť predtým, ako sa stane to a to. Mala by si si poskladať takú pyramídu potrieb. Na vrchu bude to, čo v živote potrebuješ najmenej a spodná časť sa bude sústrediť na to, po čom túžiš najviac.

Buď iná ako ostatné

Prichádzame k bodu, ktorý je rovnaký ako v nadpise a je to to najhlavnejšie. Nikto totiž nechce ísť s prúdom. Všetci máme radi originalitu a ty určite nie si výnimkou. Preto by si si mala vziať k srdcu naše rady a prispôsobiť sa im. A keď sa to stane, budeš luxusom, ktorý si nemôže dovoliť chlap bez hodnoty.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News