horoskop

Lev

Podľa horoskopu by si dnes mala zvoliť zopnuté vlasy. Vraj si ich prichytíš do zipsu od bundy a nebudeš ich odtiaľ vedieť dostať, budú potrebné nožničky. Takže sa buď vyhni rozpusteným vlasom alebo všetkým veciam, ktoré na sebe majú zips.

Tvoje vzťahy v rodine a s kamarátmi sa neskutočne zlepšia, dnes prišiel ten deň, kedy sa s nimi budeš môcť maximálne a úprimne pozhovárať a oni ti budú venovať všetku svoju pozornosť.

Panna

Horoskop vie, že máš rada make-up, ale dnes ho zo svojej rutiny radšej vynechaj. Spustí sa dážď a ty budeš vyzerať ako roztečené zmoknuté kura.

Tvoj priateľ ťa potrebuje, mal dnes náročný deň. Vypočuj ho a daj mu silné objatie. Spoločne všetko vyriešite.

zdroj: Pexels/Pavel Danilyuk

Váhy

Na obede si dávaj pozor, aby si sa neotočila a len tak náhodou na seba nestiahla celý tanier s horúcou polievkou. Po prvé by si sa popálila a po druhé, smrdela by si ako kurací vývar, buď dnes s lakťami radšej veľmi opatrná, radí ti horoskop.

Podľa horoskopu ti dnes na hodinu doma vypnú elektrinu, ak nemáš žiadne sviečky alebo baterku, zájdi si nejaké kúpiť – len tak, pre istotu.

Škorpión

Prosím, dnes si so sebou neber telefón do vane – spadne ti tam. Nechaj ho radšej na nabíjačke. Priateľovi a rodine napíš, že ak by ti volali, neskôr sa im ozveš a nechaj ho vo vedľajšej izbe. Nový telefón je drahá záležitosť a dostávanie vody z neho tiež nie je zadarmo.

Až na ten telefón ťa dnes čaká neskutočne úspešný deň! Všetci ti budú chváliť tvoj outfit.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop