Pexels/Ali Pazani

Čo sa práve astrológie týka, sú v podstate len 3 typy ľudí. Jedna skupina ju absolútne odsudzuje a zavrhuje, podľa nich je to totálna hlúposť, ďalšia jej bezvýhradne verí  a svojím spôsobom sa  ňou aj riadia a treťou skupinou sú ľudia, ktorí síce sú skeptickí voči väčšine horoskopov a podobne, no zato si myslia, že nemôže byť náhodou, ako sú si podobní ľudia, ktorí sa narodili v rovnakom znamení.

Odhliadnuc, čo je pravda a čo nie, dnes ti prinášame ďalší zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré patria medzi najotravnejšie, no okolie im to radšej nepovie! Nech sa páči, toto sú oni.

Ryby

Ryby v sebe majú akosi zakorenení pocit, že ich životným poslaním je zachrániť celé ľudstvo pred bolesťou a krivdou. Bohužiaľ, práve to je veľakrát dôvodom toho, prečo ľudia v znamení Ryby žijú v nejakej vymyslenej bubline a absolútne nie sú schopní fungovať v reálnom živote, čo dávajú dosť najavo a sú tým poriadne otravné.

Tiež na seba často preberajú problémy druhých, no napriek tomu, že to robia dobrovoľne, neskôr im to dávajú za vinu. Ba čo horšie, ich záujem je až natoľko nasilu, že ostatní začínajú mať z toho mindráky a najradšej by sa im oblúkom vyhli.

Panna

Ľudí v tomto znamení poháňa vpred veľakrát ich zaužívaná rutina a zvyky, ktoré nikdy neporušia. Skôr, než sa do niečoho pustia alebo sa pre niečo rozhodnú, musia poznať všetky detaily týkajúce sa danej veci. Často sú však voči iným ľahostajní. Keď sa ale Panny zamerajú na niekoho, vedia dotyčnému dosť znechutiť deň ich nadmernou zrazu pozornosťou. Nuž, preto sa aj toto znamenie radí medzi jedno z najotravnejších.

Strelec

Ich prílišná energickosť niekedy môže byť pre iných vyslovene nepríjemná, priam až otravná. Často tiež majú tendenciu meniť svoje presvedčenia, názory a hodnoty, čo spôsobuje, že iní ľudia ich považujú za nepredvídateľných. Strelci však chápu len ťažko, že každý je rôzny a niekto nemusí mať také tempo života ako oni.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy