Šťastná žena - týždenný horoskop

Ani nevieme ako, ale prvá polovica januára je už za nami. Nový rok sa poriadne rozbehol, však? Ak chceš vedieť, čo ťa čaká a zrejme ani neminie v nasledujúce dni, je tu pre teba týždenný horoskop.

Prečítaj si, čo hviezdy predpovedajú práve tvojmu znameniu. Máš sa na čo tešiť alebo to s tebou nevyzerá veľmi dobre?

Prečítaj si svoj týždenný horoskop

Baran

Na rozdiel od minulého týždňa, v tomto sa tvoja nálada obráti – budeš sa cítiť unavená a podráždená. To sa prejaví aj na tom, ako sa budeš správať k ľuďom, čo ťa bude neskôr aj mrzieť. Kombinácia tvojej zlej nálady a tvrdohlavosti spôsobí, že sa už v prvých dňoch s niekým blízkym pohádaš.

Ak to vo štvrtok či v piatok dáš do poriadku, čaká ťa pekný víkend. Mala by si ho využiť na oddych a relax len pre seba.

Býk

Daj zbohom problémom so zdravým a uži si tento týždeň, pretože hviezdy napovedajú, že ho budeš mať veľmi pekný. V práci to pôjde jedna radosť – ak tam budeš mať novú kolegyňu, neváhaj sa s ňou dať do reči, budete si dobre rozumieť.

Koncom týždňa by malo prísť aj milé prekvapenie v podobe toho, že sa udobríš s niekým, s kým si mala už dlhší čas napäté vzťahy. Zakopte vojnovú sekeru a užite si spoločný víkend!

dievča má zatvorené oči
zdroj: Unsplash/Valerie Lendel

Blíženci

Tento týždeň sa ti bude zdať v práci ako nekonečný, no neboj sa, nezabije ťa to. Aspoň po večeroch by si si mala zlepšovať náladu – začiatkom týždňa sa nabiješ energiou, ak si zacvičíš. V piatok a v sobotu by si si mala zase vymyslieť nejaký program s partnerom, ktorý nebude rovnaký, ako mávate vždy.

Ak si single, zavolaj na drink kamošku, ktorú si už dlhšie nevidela. Debata s ňou ti dobre padne. V nedeľu si však nechaj čas na to, aby si dobehla to, čo si v sobotu nestihla.

Rak

Hovorí sa, že stará láska nehrdzavie, a ty zrejme už v najbližších dňoch zistíš, že je to naozaj pravda. Ak si single „račica“, je tu pravdepodobnosť, že narazíš na svojho ex, pričom sa ti vynoria všetky spomienky.

Tvoja hlava bude nasledujúce dni úplne pomotaná, pretože to budeš brať ako znamenia. Dávaj si však pozor a spomeň si, prečo to nefungovalo, inak budeš opäť sklamaná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy