Muž a žena, ktorí veria, že to potrvá navždy
Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Prvý víkendový deň so sebou prináša dlhé vyspávanie a chutné raňajky. Avšak, všetko sa môže počas dňa zmeniť. Zisti, čo ťa čaká v našom horoskope.

Baran

Kto skôr príde, ten skôr melie. Dnes by si sa nemala zdržiavať s ľuďmi, ktorí ťa oberajú o dobrú náladu. Ak máš niečo na pláne, mala by si sa vychystať z domu skôr, pretože sa ti to oplatí. Čaká ťa prekvapenie.

Býk

Celú sobotu sa budeš dívať na svet s ružovými okuliarmi. Mala by si si dávať pozor na ľudí, ktorí ťa budú chcieť oklamať. Kvôli nim by si mohla skončiť bez peňazí a bez šťastia.

Blíženci

Dnes budeš udávať tempo ty. Všetci ťa budú poslúchať, preto sa budeš cítiť ako na koni. Vďaka tomu zažiješ konečne deň, ktorý si si dlho priala. Večer už nerob nič ťažké, pretože by si si mohla ublížiť.

Rak

Konečne sa postavíš na vlastné nohy. Dnes je ideálny deň na to, aby si hľadala byt, v ktorom by si sa mohla usadiť. Prvý, ktorý si budeš pozerať, ti padne do oka a zamiluješ si ho.

Lev

Každý ti dnes zloží kompliment. Vďaka tomu budeš mať sobotu plnú šťastia, radosti a dobrej nálady. Avšak, každý pekný kompliment by si mala vrátiť, pretože aj druhí ich chcú počuť.

Panna

Ako sa hovorí – topiaci sa aj slamky chytá. Dnešný deň sa nevydarí tak, ako si si predstavovala, no napriek tomu to mohlo byť ešte oveľa horšie. Snaž sa na to pozrieť z druhej strany a pochopíš, že sa máš vlastne dobre.

Váhy

Dnes by si mala priložiť ruku ku všetkým prácam, ktoré sa budú robiť. Budeš mať zo seba lepší pocit a aj jedlo ti bude oveľa viac chutiť. Práce sa neboj, pretože ťa len naučí tomu, čo ťa čaká v živote.

Škorpión

Mala by si dnes počúvať radu, ktorá hovorí, že najprv práca, potom zábava. Ak sa chceš večer poriadne zabaviť a vypustiť paru, pomôž doma s upratovaním. Inak sa ti nebude v ničom dariť.

Strelec

Môže sa ti dnes stať, že stratíš hlavu pre niekoho, kto ani nie je tvoj typ. No vďaka tomu si uvedomíš, že nie je dobré súdiť človeka len podľa vzhľadu. Pokiaľ sa ti zapáči ako osoba, daj mu šancu.

Kozorožec

Aj dobrého veľa škodí. Hoci nie si Váha, mala by si dnes vo všetkom hľadať rovnováhu. Vďaka tomu nebudeš unavená z práce, no ani nezlenivieš pri oddychovaní.

Vodnár

Dnes ťa prídu pozrieť priatelia ako na zavolanie. Už ti bolo za nimi smutno, preto vyrazte do mesta a poriadne sa zabavte. Užiješ si tento deň tak, ako už dávno nie. Najmä preto, pretože ich znovu dlho neuvidíš.

Ryby

Dnes sa ti nebude dariť. Všetko pôjde slimačím tempom, no nesmieš sa vzdávať. Večer sa karty obrátia a budeš viac produktívnejšia. Mala by si všetko dokončiť a ísť spať až v neskorých hodinách.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy