Photo by Briona Baker on Unsplash.com

Občas sa stane, že keď sa veľmi snažíme, nejde to. V láske to platí dvojnásobne – keď ju hľadáš, nemôžeš ju nájsť a naopak, keď si povieš, že sa zamilovať nechceš, pretože si spokojná v akom období sa nachádzaš, objaví sa ten pravý. Život je plný zákonov schválnosti, však?

Dnes ti poviem, prečo tieto 4 znamenia nemali šťastie na lásku, čítaj ďalej.

Ryby

Ľudia narodení v tomto znamení to majú s hľadaním lásky ťažké. Sú veľmi emocionálne založení a hľadajú niečo viac, ako len letný flirt. Musia pri partnerovi naozaj cítiť, že je ten pravý a jediný. Požadujú občas podmienky, ktoré sú nie typické pre túto modernú dobu, no ak takého človeka nájdu, budú šťastní už navždy. Tento rok im to nevyšlo.

Kozorožec

Kozorožci sú vážni ľudia a humor majú naozaj na veľmi nízkej úrovni. Do vzťahu hľadajú niekoho seriózneho, komu by išlo o založenie rodiny. Nešťastie v lásku majú preto, pretože vždy meškajú. Nie sú presní a na dochvíľnosti si naozaj nepotrpia. To je ich slabá stránka, ktorá všetkých odplaší.

Baran

Ľudia, ktorí sú narodení ako Barani, sú veľmi tvrdohlaví. Pri hľadaní lásky majú svoju teóriu o tom, ako to funguje a nefunguje. Iný názor nepripúšťajú a možno preto sa im nedarí. Nechcú si priznať, že by ich plán o nájdení toho pravého/ pravej zlyhal – preto sa „radšej“ trápia ďalej sami. Občas sú veľmi osamelí, no odmietajú akékoľvek posedenia s priateľmi, kde sa bude rozprávať o tom, ako by mali žiť svoj život. Majú radi originalitu.

Škorpión

Najzložitejšie znamenie, no nie v láske, akoby sa dalo čakať. Škorpióni sú už unavení z hľadania vysnívanej osoby, avšak tento rok ju ešte nenašli. Na prvý pohľad pôsobia v spoločnosti veľmi plytko a občas príliš múdro, no hľadajú obyčajnú a peknú lásku. Nedarí sa im preto, pretože ich nikto nevie pochopiť do hĺbky. Aj keď to je len jeden človek, môže mať v sebe veľa podôb a nikdy sa nevie, akú náladu bude mať zajtra či o týždeň.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy