horoskop

Strelec

Daj si dnes pozor na parkovanie. Podľa horoskopu ti parkovanie vôbec nejde a nabúraš do stojanu na bicykle, trošku oškrieš lak, ale inak bude auto úplne v poriadku. Ak nechceš, aby sa ti toto dnes stalo, buď si dávaj pozor pri parkovaní, alebo buď ekologická a auto dnes nechaj v garáži.

Čaká ťa dnes prehliadka u doktora? Ak hej, mala by si si dať predpísať nejaké lieky na alergiu, vraj ťa dnes dostihne. Ak ťa doktorka dnes nečaká, daj si k nej termín, alergia je nepríjemná vec.

Kozorožec

Po prvé, už by si v žiadnom prípade nemala mať holé kríže, lebo prechladneš. To, čo si si dnes chcela obliecť, si rýchlo vyhoď z hlavy a po druhé, máš moc nízke rifle a trčala by ti aj bielizeň.

Dnes sa zababuš ako taký zemiačik, naozaj vonku nie je príjemne, a ak to nebudú prechladnuté močové cesty, tak to budú zapálené dutiny. Obe sú dosť bolestivé, takže nezabudni na čiapku.

horoskop
zdroj: Pexels/Mikhail Nilov

Vodnár

Mala by si sa trošku zamyslieť nad možnými situáciami, radí horoskop. Ochrana pri intímnostiach je v tvojom prípade celkom nutná. Podľa horoskopu máš šancu otehotnieť, ak je to niečo, čo nechceš, chráň sa.

Keď už sme pri tých možných situáciách, rysuje sa ti zvláštny nápadník, ktorý ti nebude chcieť dať pokoja. Nebude to pre teba ten pravý a kamaráti ti budú musieť pomôcť, aby si ho od seba dostala preč.

Ryby

Skráť si dnes nechty, hrozí ti, že si ho vyvrátiš a bude to pekne bolestivé. Sama napokon zistíš, že ti kratšie nechty v určitých situáciách vyhovujú oveľa viac. Taktiež – nelakuj si ich, aspoň nie dnes. Lak by si najbližší týždeň nachádzala totálne všade, dokonca si ním zašpiníš aj gauč.

Zájdi dnes s kamoškou na kávu, má pre teba zaujímavé pikošky, ktoré by ste mali určite prebrať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop