Či bude tvoj deň plný nebezpečenstva a pádov alebo lásky či vzrušenia, zistíš v našom dennom horoskope. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo ťa čaká.

Baran

Dnes si môžeš urobiť výlet alebo prechádzku do prírody. Pomôže ti rozmýšľať nad vecami, ktoré ťa v poslednom období trápia. Keď prídeš domov, určite dostaneš nápad, ako ich môžeš vyriešiť. V práci ťa nič zaujímavé nečaká, pretože to bude nudný deň.

Býk

Už od rána budeš mať pocit, že ti ide vybuchnúť hlava. Dávaj pozor na pitie a dostatočne sa hydratuj. Môže sa stať, že by si niekde na chodníku odpadla alebo by ti hrozilo väčšie nebezpečenstvo. Poobede bude všetko dobré, pretože sa o teba rodina postará.

Blíženci

Čo všetko si ráno naplánuješ, to za deň aj stihneš. Dnes budeš naozaj produktívna, preto by si si mala „to do listy“ písať každé ráno. Keď prídeš z práce, čaká ťa veľa upratovania, no s dobrou hudbou to pôjde ľahšie.

Rak

Hoci by si si to veľmi priala, dnes nebudeš mať voľný deň. Skôr naopak – v práci ťa čaká samý zhon a stres. Poobede si daj dobré jedlo a venuj sa oddychu. Môžeš si prečítať knihu alebo si dopriať dlhý kúpeľ. Pomôže ti to zrelaxovať.

Lev

Dnes zažiješ mimoriadne nádherný deň a nikto ťa nenahnevá. Budeš plná dobrej nálady, na každého sa budeš usmievať a tvoje nadšenie nebude nikto chápať. Večer vyraz do baru, pretože môžeš zbaliť muža, z ktorého sa vykľuje tvoj dlhodobý partner. Čaká ťa noc plná užívania a flirtovania.

Panna

V práci to dnes nebudeš mať ľahké. Čakajú ťa náročné úlohy, ktoré sa ti podarí vyriešiť až pred koncom pracovnej doby. Keď prídeš domov, najedz sa a vyraz na tréning či zabehať si do prírody. Rozhýbeš telo, ktoré sedelo celý deň na zadku.

Váhy

Pred sebou máš výnimočný deň, ktorý sa nemusí opakovať. Ak ti niekto ponúkne lepšiu pracovnú ponuku, neboj sa ju prijať. Už dlho uvažuješ o zmene. Doma ťa čaká teplá večera a priateľ. Urobte si romantický večer a zapnite si film a užite si jeden druhého.

Škorpión

Dnes ťa čaká náročný deň, preto si daj pozor na zranenia. Teš sa, že tvoj vzťah prekvitá a vedz, že naďalej aj bude. Ste spriaznené duše. Vychutnajte si dnešok spolu a doprajte si romantický večer, pretože láska je skutočný liek.

Strelec

Zameraj sa len na pozitívne myšlienky a nič zlé si dnes nepraj. Mohlo by sa ti všetko splniť. Taktiež sa vyhni hádkam a rozčuľovaniu, pretože sa to odrazí na tvojom zdraví a týždeň sa nepohneš z postele. Večer si uvar bylinkový čaj a oddychuj.

Kozorožec

Dnes sa bude snažiť niekto zneužiť tvoju dôveru. Mala by si prestať každému naivne veriť, pretože nie všetci sú takí, ako ty. Preveruj si ľudí a pýtaj sa ich. Inak sa môže stať, že prídeš o veľa peňazí alebo o dobré meno.

Vodnár

Dnes sa po práci vyber na nákupy. Budeš to potrebovať ako soľ, pretože už si si dlho nevyrazila z kopýtka. Stále si bola zatvorená v práci, a keď nie v práci, tak doma pri televízii. Najmä dnes objavíš kúsky, ktoré sa ti budú veľmi páčiť. Škoda, aby zostali v obchode.

Ryby

Nedaj si svoj utorok pokaziť ľuďmi, ktorí ti neprajú šťastie a neoslavujú tvoje úspechy. Sama si pracovala na tom, aby si bola tam, kde si. Nech budeš počuť na svoju osobu čokoľvek, mávni nad tým rukou a objednaj si v kaviarni veľký koláč. Stretneš tam muža, ktorý ťa očarí a domov nepôjdeš sama. V noci ťa môže čakať vášnivé milovanie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.