Vyjadrovať pocity nemusí byť pre každého ľahké. Niektorí ľudia to nevedia a vždy, keď majú rozprávať o tom, ako sa cítia, sú v strese. Prečo je to tak? Dozvieš sa to v dnešnom horoskope.

Baran

Človek v znamení Barana sa bojí vyjadrovať svoje pocity preto, pretože na to nebol naučený. V rodine sa to nikdy nerobilo – zastávali názor, že dôležitá je praktická stránka veci, nie emočná.

Býk

Tento človek sa bojí vyjadrovať svoje emócie preto, pretože má veľa problémov. Myslí si, že keby sa o svoje pocity podelil, mal by problémov ešte viac. Dusí ich v sebe, pretože nechce zaťažovať ostatných.

Blíženci

Človek v tomto znamení sa bojí vyjadrovať svoje city preto, pretože si myslí, že nikdy nebude dosť. Stále na sebe hľadá chyby a bojí sa, že keby odhalil svoje pocity, ľudia by si o ňom mysleli, že to tak nie je.

Rak

Znamenie Rak neodhaľuje svoje pocity, pretože si myslí, že to nikoho nezaujíma. Vždy bol vnímaný len okrajovo, mal pocit menejcennosti a toho, že nie je dôležitý. Svoje pocity preto často potláča.

Lev

Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, nevyjadruje svoje pocity, pretože je na to príliš hrdý. Myslí si, že keby svoje pocity vyjadril, urobilo by to z neho slabocha. Preto ich skrýva.

Panna

Tento človek potláča svoje pocity preto, pretože na ne „nemá čas“. Je príliš praktický, zaujíma sa o iné veci, má rád poriadok a na lásku mu naozaj nezostáva čas. Jednoducho z jeho života vyprchala.

Váhy

Človek v znamení Váhy je zase príliš dobrý na to, aby vyjadroval svoje pocity. Zaujíma sa o ostatných, chce pomáhať ostatným a popritom zabúda na seba a svoje psychické zdravie.

Škorpión

Človek, ktorý sa narodil v znamení Škorpióna, vie, že má pocity, no bojí sa ich vyjadrovať, pretože ho veľakrát ľudia sklamali. Otvoril sa im, povedal im čo ho trápi a oni ho zradili. Prisahal, že už si nikdy nenechá ublížiť od žiadneho človeka.

Strelec

Tento človek je v citoch zastaraný. Má veľa skúseností a vie, čo chce a čo nechce. Chápe, čo je pravá láska a čo len zamilovanie. Preto sa nepúšťa do rýchlych vzťahov a svoje city neprejavuje hneď. Je opatrný, no jeho láska vydrží.

Kozorožec

Človek, ktorý sa narodil v tomto znamení, sa bojí prejavovať svoje pocity, pretože keď to tak robil, ľudia a priatelia si z neho robili srandu. Má z toho traumu, na ktorú myslí vždy, keď má rozprávať o tom, ako sa cíti.

Vodnár

Tento Vodnár je svojský človek. Pocity nevie vyjadrovať romanticky, no keď s ním stráviš určitú dobu, pochopíš, že on vyjadruje pocity inak. Normálnou cestou ich nevie vyjadrovať, pretože ho to nikto nenaučil.

Ryby

O človeku, ktorý je narodený v znamení Ryby, sa hovorí, že je citlivý a vie, ako svoje pocity vyjadriť. Nie je to úplne pravda. Je citlivý a každú zmenu vníma silno, no svoje pocity ti neodhalí. Nevie ako komunikovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.