Shopaholicadel
Instagram/fanp.shopaholicadel, Instagram/shopaholic_adel.oficial

Je toto koniec kontroverznej Shopaholicadel na sociálnych sieťach? Od rozchodu so snúbencom Davidom si už na Instagrame či TikToku založila niekoľko profilov. Pred posledným blokom od sociálnej siete si portál Extra všimol jej vyjadrenie

Síce je táto kontroverzná Češka, Adéla Pulcová, na sociálnych sieťach poriadne známa, dnes ju už len tak ľahko nenájdeš. Môže za to búrlivý rozchod s exsnúbencom Davidom, ktorému dala kopačky po vyše roku vzťahu a troch zásnubách?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @shopaholic_adel.oficial

Koniec Shopaholicadel na sociálnych sieťach?

Predtým, ako jej Instagram zablokoval profil, v stories ešte stihla zverejniť vyjadrenie, ktoré si všimol český portál Extra. Shopaholicadel sa posťažovala followerom, že ju neustále niekto nahlasuje, a preto si stále musí zakladať nové profily.

„Z nejakých dôvodov vraj podľa Instagramu porušujem pravidlá za šikanu a obťažovanie. Za čo? Ja nič reálne nerobím a zdieľam si tam svoje profily a fotky a akoby svoju prácu. Takže to fakt nechápem, ktorí ľudia mi to nahlasujú a nemajú ma radi. Ja vás mám veľmi rada,“ posťažovala sa Adéla na svojom ďalšom novom profile.

Chce si takto získať fanúšikov späť? Je pravdou, že ešte na začiatku februára, kedy sme sa dozvedeli o jej neuveriteľných zárobkoch na sociálnych sieťach, ju na Instagrame sledovalo 151-tisíc fanúšikov a na TikToku viac ako 283-tisíc.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @shopaholic_adel.oficial

V súčasnosti to ale je na jej novom Instagrame niečo cez 2-tisíc s tým, že si tam musela založiť už niekoľký účet. Na TikToku má zase vyše 65-tisíc followerov.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News