Shopaholicadel
Instagram/fregamercz, Instagram/shopaholicadel_official

Zdá sa, že kontroverzná Češka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel ovládla Barrandov. Po šou VIP Svět Speciál, kde ju vyspovedal Jaromír Soukup, bola hostkou v relácii Drbny. Práve tam ju snúbenec David Pražák požiadal o ruku už tretíkrát. Boli to pre ňu zásnuby ako z rozprávky?

V šou Jaromíra Soukupa prezradila, že na internete mesačne zarába množstvo peňazí, o ktorých väčšina z nás môže iba snívať. Ani ona, ani jej snúbenec David nie sú nikde zamestnaní. Adéla sa však na sociálnych sieťach už viackrát chválila, že si otvorila živnosť, aby si mohla pôsobením na internete privyrobiť.

Shopaholicadel so snúbencom
zdroj: Instagram/shopaholicadel_official

Financuje aj svojho snúbenca, ktorý je vraj jej asistentom i manažérom. Ten teraz pred ňu v šou Drbny na Barrandove už tretíkrát pokľakol, aj keď bez prsteňa.

Shopaholicadel sa tretíkrát zasnúbila

Adéla už viackrát spomínala, ako prebiehalo ich prvé zasnúbenie. Bolo ozaj veľmi rýchle! David prišiel k nej domov a hneď na prvom stretnutí ju sebaisto požiadal o ruku s nachystaným prsteňom.

Shopaholicadel prsteň
zdroj: Instagram/fregamercz

Druhé zásnuby mali v obchodnom centre pred zlatníctvom. Shopaholicadel si tam vybrala prsteň, ktorý sa vraj podobá na ten, ktorý daroval Edward Belle vo filme Twilight.

Po tom, čo zaľúbenci vyšli z obchodu, David pred Adélu pokľakol a opýtal sa jej, či si ho vezme. Sama v niekoľkých streamoch povedala, že to chceli spraviť pre ľuďmi, aby sa cítili, že je to oficiálne.

@slovakistan

Zásnuby Shopaholicadel v obchoďáku. 💕♥️💎💍💍 #shopaholicadel #shopaholic #fyp #foryoupage #adelka

♬ A Thousand Years – Christina Perri

Do šou Drbny boli pozvaní obaja snúbenci. Päť moderátoriek ich tam vyspovedalo a jedna z nich priznala, že je veľká romantička. Zorganizovala im teda ďalšie zásnuby v telke a počas toho, ako David svoju partnerku žiadal o ruku, ohadzovala ich lupeňmi ruží. A keďže to bolo nečakané, tentokrát pre ňu prsteň nemal pripravený.

@ahojadel0

Kolik už měli těch zásnub? 😂😂 aby to prej nezůstalo jen v obchoďáku #shopaholicadel #fyp #foryou #kazma #jajsemdana #dikykazmo #barrandov #soukup #drbnyvakci #zasnuby

♬ původní zvuk – Shopaholic Adel0

Ktoré zo zásnub Shopaholicadel a Davida sa ti páčili najviac?

Zdroj: TV Barrandov/Drbny

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News