Shopaholicadel
Instagram/shopaholicadel_30, Instagram/fanp.shopaholicadel

Shopaholicadel so snúbencom Davidom cez víkend šokovali drsným rozchodom. Potom si na sociálnych sieťach začali posielať odkazy a nenechali na sebe nitku suchú. David sa vyjadril počas živého vysielania na TikToku jeho kamarátky a Adéla mu adresovala škaredé slová o deň neskôr na YouTube. Na koho strane je pravda? 

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel sa stala známou kvôli svojmu kontroverznému správaniu. Za to ale vo veľkej miere môže jej psychická choroba. Má totiž diagnostikovanú bipolárnu poruchu. Na sociálnych sieťach ju za jej správanie ľudia hejtujú.  Ona si však o sebe myslí, že je celebrita, pretože o nej píšu médiá. Tak sa aj sama niekoľkokrát vyjadrila.

Shopaholicadel
zdroj: Instagram/shopaholicadel_30

Iba pár hodín po rozchode sa vraj vyspala s iným

Kontroverzná Češka sama priznala, že v jej živote sa už stihlo vystriedať viac ako 10 partnerov. Jej posledným bol snúbenec David Pražák, s ktorým randila rok a ktorý ju o ruku požiadal až trikrát. Svadba sa však konať nebude. Pred pár dňami sa to iba povrávalo, no napokon ich rozchod má drsnú dohru.

Shopaholicadel si vraj na Tindri našla nového partnera a podvádzala s ním Davida. Dokonca sa s ním vraj vyspala iba pár hodín potom, čo teraz už bývalého snúbenca vyhodila z bytu.

„V deň toho rozchodu, po polnoci, mi Adél poslala správu, že už jej David chýbať nebude. Že síce vie, že je to trošku rýchle, ale že ten jej nový Honza je v posteli lepší. Že si to s ním užila,“ šokovala jej teraz už bývalá kamarátka Jenny Rinn na TikToku.

@nezbednice.nezbedna

KOMENTÁŘE BEZ VULGARISMŮ, PROSÍM #jennyrinn #shopaholicadel #adela #fregamercz #david #rozchod #nezbednice

♬ původní zvuk – nezbednice

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News