unsplash.com

Niekedy si začneme vážiť ľudí, až keď z nášho života odídu. To však nebol náš prípad. Bola som šťastná, že si z môjho života odišiel. Zíde z očí, zíde z mysle?

Prvé týždne po rozchode nie sú pre nikoho jednoduché. Spomínate na spoločne strávené chvíle, vymazávate zamilované smsky a zapíjate smútok. Potom však zistíte pravdu: že vás nemiloval, že vás podviedol asi s každou druhou ,, kamarátkou“, ktorú máte, a že vám nestojí ani za jedinú slzu.

View this post on Instagram

2 minutos mas… 😴❤️

A post shared by SERGIO CARVAJAL (@sergiocarvajal7) on

Po čase sa na tom už len zasmejete a mávnete rukou, ale v prvotných momentoch zisťovania pravdy vám nebude všetko jedno. Budete si klásť otázky typu: ,,Prečo mi nikto nepovedal, že ma podvádza?“  Nedávajte si to za vinu, boli ste zamilované a možno ste to aj tušili pravdu, ale nechceli ste si to priznať. Pre vás bol dokonalý, milovali ste ho aj s jeho chybami a nedostatkami.

Vo vzťahu fungujú dvaja ľudia. A ak si jeden hľadá cestičky, ako si od toho vzťahu dať na chvíľočku pauzu, nestojí vám za váš čas. Odpustíte raz, odpustíte druhýkrát a pri nevere číslo 38 si už odpustenie ani nebude pýtať. Majte hrdosť a nestrácajte s takýmto človekom čas. Nájdete si niekoho, kto si vás bude vážiť, milovať vás, bude vám verný a nikdy vás nepodvedie.

Ďakujem svojmu ex za to, že mi ukázal akého partnera nechcem. Ďakujem svojmu ex, že ma naučil netolerovať neveru. Ďakujem svojmu ex, že už nebudem tráviť čas premýšľaním nad tým, s kým je a čo robí. Neprajem mu nič zlé, len, aby stretol ženu, ktorá mu oplatí lásku rovnakým spôsobom, ako ju oplácal vo vzťahu on, pretože vzťah založený na klamstve nikdy neskončí dobre.

Ak aj vy máte skúsenosť s takýmto chlapom alebo s ním stále fungujete vo vzťahu, tak rýchlo tento vzťah ukončite. Nemôžete si s ním plánovať budúcnosť a nie, nezmení sa. Neverte jeho sľubom ani darčekom. Verte len sebe samej a vášmu okoliu, ktoré vám stále dookola opakuje, že bez neho vám bude lepšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating