Si pripravená na vážny vzťah

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska si nevyberá čas, kedy vstúpi do tvojho života. No niekedy nie je tvoj osobný život v tom správnom momente na to, aby si sa vrhla do niečoho nového. Ako zistíš, či si pripravená na vážny vzťah alebo to nemáš siliť a užiť si ešte svoju slobodu?

Odpovedz úprimne na nasledujúce otázky a zisti, či si momentálne pripravená na vážny vzťah a fungovanie vo dvojici alebo nie.

Ako dlho si single?

Ako dlho trval tvoj posledný vzťah?

Si si istá, že k svojmu ex už nič viac necítiš?

Čo ťa najviac priťahuje na tvojom možnom novom objave?

Aký piatkový program uprednostňuješ?

Vieš si predstaviť žiť teraz s mužom?

Čo ti ako prvé napadne pri slove svadba?

Čo najviac miluješ na single živote?

Čo ti beží hlavou, keď sa ťa niekto opýta Kedy už budeš mať frajera?

Čo čakáš od svojho budúceho vzťahu?

Si pripravená mať vzťah alebo máš ešte ostať radšej single?
ČO PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Zdá sa, že ty na život vo vzťahu nie si vôbec pripravená. Vieš, že single život máš rada a navyše, ešte nemáš v sebe urovnané veci z minulosti. Kým nebudeš šťastná sama so sebou, neťahaj do svojho kolotoča niekoho, komu by si mohla iba ublížiť.
ČO PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Podľa tvojich odpovedí sa zdá, že stojíš na rázcestí. Nie si človek, ktorý by bol stvorený IBA na single život, ale ani IBA na to, aby si bez vzťahu nedokázala žiť. Vieš, aké to je v oboch svetoch, a si pripravená byť šťastná v akomkoľvek z nich. Keď ti do cesty príde niekto, kto ťa zaujme, neboj sa ísť do toho!
ČO PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Tak sa zdá, že single život ťa viac nebaví a si dostatočne psychicky pripravená deliť sa o svoje radosti aj starosti s niekým ďalším. Nemusíš sa báť zmeny, vieš, že láska je to, čo potrebuješ. Byť zadaná pre teba nepredstavuje žiadnu hrozbu.

Po úspešnom zvládnutí tohto kvízu si môžeš vyskúšať aj test toho, čo všetko si ochotná urobiť kvôli láske.

Všetci sme nervózni na prvom stretnutí a v začiatkoch nových vzťahov. To vzrušenie je úžasné. No nikdy nevieme, čo presne môžeme očakávať. Neskôr môžeme byť prekvapení určitými vlastnosťami nášho partnera, ale čo ak zistíme, že aj ten náš je len skrytý manipulátor? V našom predošlom článku expertka opísala znaky, ako ho včas odhaliť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy