Žena plače vedľa muža
Pexels/Karolina Grabowska

O bežných ženských klamstvách si sa už mohla dočítať tu. V druhom pokračovaní sa dozvieš o malých a nevinných klamstvách, na ktoré by sa tvoj priateľ nemal hnevať. Tieto klamstvá sú vo vzťahu v poriadku.

S kým si bola vonku

Možno už z vlastnej skúsenosti vieš, aký je vzťah so žiarlivým chlapom. Ak nie, všetci ti môžu závidieť. Keď si zamilovaná do niekoho, kto žiarli a pukol by od zlosti, ak by vedel, že si bola vonku s kamarátom, malá milosrdná lož neublíži. Hlavne nie vtedy, keď medzi vami nič nie je a ste skutočne len priatelia.

Čo si robila tak dlho v kúpeľni

Poznáš ten vtip, že muži dajú za strihanie päť eur a sú kompletne zmenení, ale ženy dajú za účes sto eur a nie je to vidieť? Tak sa dá pochopiť aj toto klamstvo. Keď si žena, jednoducho v tej kúpeľni stráviš štyri hodiny a nie je to vidieť. Preto môžeš priateľovi klamať v tom, čo všetko si tam robila. Nič sa nedeje.

Žena si holí nohy vo vani
zdroj: Pexels/cottonbro

Že sa ti nepáčia jeho kamaráti

Len málokedy sa stane, že si žena rozumie na prvýkrát s partnerovými priateľmi, nič si z toho nerob. Nie je na tom nič zlé, preto nebuď smutná, ak je to aj tvoj prípad. Nemusíš ich milovať, len ich pred ním neohováraj. Nepatrí sa hovoriť o ľuďoch zlé veci, dokonca ani vtedy nie, ak ich nemáš rada. V takom prípade radšej priateľovi zaklam.

Čo patrí medzi tvoje záľuby

Tieto klamstvá vo vzťahu patria do začiatkov. O tom, čo patrí medzi tvoje záľuby, môžeš klamať len do momentu, dokým priateľa nezbalíš. Vo vážnom vzťahu by si tieto veci nemala zatajovať, lebo by sa mohlo stať, že by si ani nevedela ako a robila by si niečo, čo nenávidíš. Naozaj chceš, aby o tebe partner vedel, že nie si sama sebou? Asi nie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating