Žena s dvoma mužmi
Pexels/cottonbro

Zatiaľ čo jedna žena roky plače, pretože si nemôže nájsť toho pravého, okolo tej druhej sa vždy motá veľké množstvo nápadníkov. Možno sa aj ty dostaneš do situácie, pri ktorej si budeš musieť jednoducho vybrať. Nie ako v obchode, ale ako v živote, ktorý občas prináša aj také situácie, že si tvoje srdce ukradnú až dvaja muži naraz. A ty nevieš, ktorá voľba bude pre teba tá správna.

Povieme ti jedno, to vopred nikdy nezistíš. Jediné, čo môžeš urobiť, je riadiť sa svojím vnútorným pocitom najlepšie, ako len vieš. To sme ti teda pomohli, však? Ale vážne, niekoľko slov by ti predsa len mohlo padnúť vhod. A poďme na to pekne od začiatku.

Trojica na párty
zdroj: Pexels/cottonbro

Dvaja muži, no len jedno srdce

Čo je najhlavnejšie, nikdy si nevyberaj a neposudzuj podľa vzhľadu. Aj keď je dôležité, aby ťa partner priťahoval, ver, že to príde aj bez toho, aby vyzeral ako model z časopisu. Posudzovať by si teda mala úplne iné veci. Zameraj sa na spoločné záujmy, rovnaký životný štýl a to, ako sa pri nich cítiš. Toto totiž tvorí ideálny základ na to, aby ti to s tvojím vyvoleným naozaj vyšlo a bol z toho vážny a dlhodobý vzťah.

Spoločné záujmy alebo minimálne aspoň jeden rovnaký koníček, to vám zaistí to, že sa nebudete vo voľnom čase nudiť a budete sa mať aj o čom rozprávať. Vzťah s mužom je určitá forma priateľstva a to bez rovnakých záujmov nefunguje. Čo sa týka životného štýlu, aj keď ťa môže lákať muž z „iného sveta“, pozeraj sa na to z dlhodobého hľadiska. Nemyslíš, že po čase zistíš, že sa vaše odlišné životy nedokážu prepojiť?

Trojica v stane na zemi
zdroj: Pexels/cottonbro

To najdôležitejšie však je, ako sa pri nich jednotlivo cítiš. S ktorým si najviac sama sebou? Pred ktorým sa na nič nehráš a si úprimná? Ktorý ťa rozosmeje, ale aj pochopí a podporí? Tvoje srdce ti napovie. Nuž, ak ti však toto veľmi nepomohlo, neostáva ti nič iné, len vziať pero, papier a napísať si ku každému jeho plusy a mínusy. Tam, kde srdce netuší, musí zasiahnuť rozum.

Nech už sa však rozhodneš akokoľvek, ver, že to tak malo byť a nič nemusíš ľutovať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating