Instagram/nastjastasia
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

S jesenným počasím sa ochladilo aj naše telo. Milovanie s partnerom vonku ubralo na intenzívnosti, pretože byť úplne odhalený nie je zrovna pre imunitu človeka najlepšie.

Pokiaľ sa však chceš pomilovať doma, tieto polohy s priateľom rozhodne vyskúšajte. Zahrejú vás.

Žena v úplnej blízkosti muža

Klasika, ktorá dostane partnera na lopatky. Vymeňte si pozície a buď hore. No tesne pred vyvrcholením si na svoj hrudník nanes trochu teplého aromatického olejčeka a po partnerovi prechádzaj svojím telom hore a dole. Aj takéto ozvláštnenie klasickej polohy vie vytrhnúť váš milostný život zo stereotypu.

Lyžičky ideálne do každého počasia

Veríme, že keď sa ochladí často s partnerom zaspávate ako lyžičky. Nebojte sa a spite obaja polonahí, pretože vám to zabezpečí ľahší prístup k milovaniu. Keď budete v tejto polohe, môžete sa pomilovať aj vtedy, ak ste večer unavení, alebo aj vtedy, keď sa ráno prebudíte. Tým pádom, že na sebe budete mať menej oblečenia vás to okamžite pripraví na akciu.

Lotosový kvet

O tejto polohe sme už písali. Je to ideálna pozícia na spaľovanie kalórií, pretože sa pri tom narobíte a zároveň sa ňou aj zahrejete. Môžete ju používať najmä teraz počas jesene, pretože vám blízkosť a teplo rozhodne nikam neujdú. Budete dokonale „nažhavení“ a vôbec si neuvedomíte, že máte napríklad otvorené okno či úplne nahé telo. Počas tohto milovania budete rozpálení.

Partner v pohybe

Obyčajná poloha sa dá vylepšiť ešte niečím. Ľahni si na posteľ a môžeš sa aj trochu nadvihnúť. Avšak, väčšinu práce urobí tvoj partner. On by mal byť v polohe nad tebou a svoju panvu by mal neustále posúvať vyššie a narážať tým na tvoju. Takýmto spôsobom ti dokáže najlepšie dráždiť citlivý bod aj bez dotyku ruky, preto ťa to rozpáli a budeš chcieť viac. Ide o to, že vaše telá budú v tesnej blízkosti, preto sa medzi vami vytvorí horúca energia.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating