Ak si niekedy robila s ľuďmi, určite nám dáš za pravdu, že práca s nimi býva tou najnáročnejšou. Niektorí totiž bývajú poriadne nevyspytateľní a mávajú také požiadavky, ktoré sú na prvý pohľad nesplniteľné. No oni si žiadnu cenu nechcú nechať dohovoriť a každého budú presviedčať o svojej pravde.

Do každodenného kontaktu so zákazníkmi sa dostávajú napríklad aj také kaderníčky, kozmetičky či nechtárky. A ich zákazníčky toho dokážu naozaj navymýšľať. Jedna nechtárka z Česka dostala od žien toľko absurdných požiadaviek a správ, že sa rozhodla založiť účet na Instagrame, kde tieto správy zverejňuje. Ako ale sama napísala, svoje zákazníčky si váži a má ich rada. Spojila sa dokonca s ostatnými nechtárkami či kaderníčkami, ktoré jej tiež posielajú svoje správy a ona ich anonymne zverejňuje.

Jej profil sa stal hneď obľúbeným a každým dňom jej pribúdajú fanúšikovia. Veď kto by sa nechcel zabaviť nad nenormálnymi požiadavkami iných žien? Ale samotnej nechtárke určite nie je všetko jedno, keď jej takéto správy chodia. Zmeškané či presunuté termíny, zľavy či výhovorky…to je len slabý odvar, čím ju každodenne bombardujú. Veď presvedč sa na vlastné oči.

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.