Česká nechtárka správy

Veríme, že ti nemusíme predstavovať instagramový profil „Šílená Nehtařka“. Česká nechtárka na ňom zverejňuje správy, ktoré dostáva od zákazníčok ona, prípadne jej kolegyne. A taktiež kaderníčky, kozmetičky, masérky a podobne. Pri niektorých konverzáciách ti jednoducho zastane rozum, pretože nebudeš môcť pochopiť, ako niekto dokázal vymyslieť čosi podobné.

Tieto správy sú obľúbené aj medzi vami. Posledný článok s príspevkami českej nechtárky sme zverejnili v máji, kedy profil sledovalo 150-tisíc ľudí. Za posledné mesiace pribudlo takmer 10-tisíc nových sledovateľov a niet sa čomu čudovať. Každého predsa zaujímajú takéto bizarnosti.

A za posledné týždne ich veru pribudlo dosť. Zrušené termíny sú už samozrejmosťou, no okrem toho si jedna zo zákazníčok odniesla domov od nechtárky aj štvornohého miláčika. Nechýbali ani zdravotné problémy, sťažnosti na vysoké ceny a množstvo lacných výhovoriek, ktoré sa dajú hneď prekuknúť.

Aby si sa mohla aj ty zabaviť, vybrali sme tie najlepšie príspevky a správy, ktoré rozhodne stoja za prečítanie. Nájdeš ich v našej FOTOGALÉRII. A aby si sa náhodou v našom ďalšom článku neocitla aj ty sama, nezabúdaj na to, že nechtárky, kozmetičky či kaderníčky sú tiež normálne osoby, preto sa k nim treba správať s rešpektom. Ako by sa ti páčilo, keby si bola na ich mieste a stalo by sa ti niečo podobné?

Česká nechtárka a jej najlepšie príspevky za posledný čas

Ktorá zo správ bola podľa teba najbizarnejšia? 

Zdroj: Instagram/silena_nehtarka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty