instagram.com/lilyjcollins & instagram.com/ladygaga

Nosenie ochranných rúšok je počas pandémie koronavírusu nevyhnutným opatrením. Tomuto kroku sa nevyhla ani Amerika, no i tam sa nachádzajú nezodpovedný ľudia. Známe celebrity ako Lady Gaga, Lily Collins, či Julianne Moore zobrali situáciu do vlastných rúk. Toto odkázali ľuďom na svojich instagramových profiloch.

Lady Gaga

„Buďte sami sebou, ale noste masky!“ nekompromisne napísala známa speváčka vo svojom poste.

„Verím v dobro pre samého seba, komunity a planéty. Vyzývam svojich priateľov, aby preukázali svoje masky v tejto hre!“  

Celebrity dokážu mať na svojich fanúšikov silný vplyv, preto je dôležité a efektívne, aby o tejto problematike informovali. Rovnako tak pred pár dňami učinila aj známa herečka Jennifer Aniston. Tá Američanom udelila tvrdý odkaz. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Lily Collins

„Všetci hľadáme v poslednej dobe odpovede. Hoci je stále veľa nezodpovedaného, tu je niečo super jednoduché a veľmi praktické. Noste tie masky! Je to prosté. Koho zaujíma, ako to vyzerá?“ pýta sa vo svojom poste známa herečka.

„Nie je to o móde, či pohodlnosti. Je to o tom, aby sme chránili jeden druhého, udržali sa v bezpečí a nažive. Prosím buďte inteligentní a podporte aj ostatných, aby sa správali rovnako…“ uzavrela Lily Collins.

Julianne Moore

Známa americká herečka si zvolila iný spôsob, ako vyzvať ľudí na nosenie rúšok. Túto žiadosť adresovala priamo svojim sledovateľom, aby uverejnili fotografie, na ktorých majú ochranné masky. Aby sa vyhla zbytočnému prevracaniu faktov, uviedla veci na pravú mieru.

„Nosenie masky nie je politický akt. Je to overená metóda, ktorá nás udrží zdravými,“ jednoducho vysvetlila Juliane Moore.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News