instagram.com/jenniferaniston

Známa americká herečka Jennifer Aniston sa pravidelne vyjadruje ku koronavírusu. Predtým ľuďom adresovala tvrdý odkaz, aby nosili ochranné masky, teraz prichádza s niečím iným. Na svojom instagrame uverejnila fotografiu jej kamaráta Kevina, ktorý bojuje s touto chorobou.  Jennifer sa tak znova snažila prehovoriť do duše svojim sledovateľom.

„Toto je náš priateľ Kevin. Perfektne zdravý, bez jediného zdravotného problému. Toto je Covid. Je to skutočné,“ uviedla v príspevku.

Jennifer Aniston sa obrátila na svojich fanúšikov s malou prosbou – nosiť ochranné rúška. „Nemôžeme byť tak naivní a myslieť si, že to obehneme…“  Známa herečka sa odvoláva na to, že nosením masky dokážeme spraviť pokrok a je to pritom jednoduché.

„Len sa zamyslite na tými, ktorí už prekonali tento hrozný vírus. Urobte to pre svoju rodinu. A hlavne pre seba. Covid zahŕňa všetky vekové kategórie,“ vysvetlila.

PS: „Táto fotografia bola vyhotovená začiatkom apríla. Vďaka-bohu je už takmer vyliečený. Ďakujem za všetky vaše priania,“ uzavrela Jennifer Aniston.

K problematike noseniu ochranných rúšok a nezodpovedných ľudí sa vyjadrila ešte na začiatku júla. Na Instagrame sa tak začal šíriť #wearadamnmask. Viac sme o tom informovali v tomto článku. Iniciatívu podporili aj ďalšie známe osobnosti, ktoré uverejňujú snímky v maskách a vyzývajú k tomu rovnako širokú verejnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News