instagram.com/jenniferaniston

Známej americkej herečke Jennifer Aniston došla trpezlivosť. Stále sa medzi nami pohybujú ľudia, ktorí odmietajú nosiť ochranné rúška, pretože vraj to obmedzuje ich slobodu. Neuvedomujú si, čo spôsobujú svojou tvrdohlavosťou a do duše im prehovorila už aj protagonistka Rachel Greenovej zo známeho seriálu Priatelia. O všetkom informovala na svojom instagramovom profile.

Nosenie ochranného rúška počas pandémie koronavírusu nie je obmedzenie. Zohráva veľmi dôležitú rolu, aby sme zvládli túto obtiažnu situáciu. Je to opatrenie, vďaka ktorému chránime seba a svoje okolie.

„Chápem, že masky sú nevyhovujúce a nepohodlné. Ale nemyslíte si, že je horšie, keď podniky prestávajú fungovať a vytrácajú sa aj pracovné miesta?“ opýtala sa Jennifer Aniston. Dodala, že hoci zdravotníci neprichádzajú o svoje stabilné miesta, sú na pokraji síl.

„Tento vírus si vzal toľko životov, pretože sme neurobili dosť. Stále verím na dobrotu ľudí a viem, že spolu to zvládneme. Ale stále je v našej krajine mnoho ľudí, ktorí odmietajú podniknúť potrebné kroky,“ vyjadrila znepokojenie. Vo svojom odkaze tvrdí, že práve tieto osoby sa absolútne nepodieľajú na zlepšení súčasnej situácie a nezáleží im na ochrane jeden druhého.

„Ľudia si myslia, že im boli odobrané ľudské práva tým, že musia nosiť rúška. Toto jednoduché a efektívne opatrenie bolo spolitizované na úkor ľudských životov. O tomto by sa skutočne nemalo debatovať,“ uzavrela známa herečka.

View this post on Instagram

I understand masks are inconvenient and uncomfortable. But don’t you feel that it’s worse that businesses are shutting down… jobs are being lost… health care workers are hitting absolute exhaustion. And so many lives have been taken by this virus because we aren’t doing enough. ⠀ ⠀ I really do believe in the basic goodness of people so I know we can all do this 🥰 BUT still, there are many people in our country refusing to take the necessary steps to flatten the curve, and keep each other safe. People seem worried about their “rights being taken away” by being asked to wear a mask. This simple and effective recommendation is being politicized at the expense of peoples’ lives. And it really shouldn’t be a debate 🙏🏼 ⠀ ⠀ If you care about human life, please… just #wearadamnmask 😷 and encourage those around you to do the same ❤️

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News