unsplash.com

Skutočná láska neskončí nikdy.

Každý problém, ktorý nastane, ju môže posunúť akurát tak vpred. Prídu pády, hádky, slzy a možno desiatka dôvodov, prečo to ukončiť, ale ak je láska skutočná, prekoná to. Nie je to o tom, byť spolu 24/7, ide o to užívať si každý moment, keď ste spolu. Nejde o tie niekoľko hodinové rozhovory, aj keď na nich tiež záleží, ale o to, ako si rozumiete bez nich, keď si len tak hľadíte do očí. Ide o dôveru, ktorú k sebe musíte mať, lebo bez nej to fungovať nebude.

Láska prekoná akúkoľvek prekážku.

Láska vám nedovolí obviňovať stále jeden druhého, nedovolí vám vyčítať si niečo, alebo vzbudzovať pocit nešťastia. Nebude vám pripomínať chyby, ktoré ste spravili, ani vám ich vyčítať.

View this post on Instagram

Pumpkin picking with babe @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Ak odpustí raz, odpustí navždy.

Jediné, čo môžete urobiť, je to, že sa budete rozprávať o každom probléme, ktorý nastane. Ale spolu, nie s okolím, nie s priateľmi či rodinou. Len vy dvaja. Vy dvaja ste tu na to všetko, je to váš vzťah, vaša láska a pokiaľ je skutočná a pravá, ako o nej hovoríte, tak nebudete musieť hľadať, či pátrať po „radách“ iných ľudí. Budete si vedieť poradiť sami. Lebo budete cítiť, že toto je tá osoba, pre ktorú sa mi oplatí ísť ďalej.

Nič, čo v živote stojí za to, k vám nepríde.

Vždy budete musieť o to bojovať. Ale v láske ste na to dvaja. Nikde nie je napísané, ako sa máš správať, koľko problémov a chýb má váš vzťah „povoliť“ a kedy to má zamietnuť a skončiť to. Ak sa milujete, pôjdete ďalej. Ak nie, láska to nebola. Iba to skutočne a pravé k nám patrí a iba to, pri sebe udržíme. Takže ak sa pýtaš sama seba, či ti to za to stojí, odpoveď je áno. Pokiaľ tu odpoveď hľadáš u iných ľudí, sprav láskavosť druhej osobe a opustí ju.

View this post on Instagram

😘

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Uvedomte si jediné, tí ľudia nežijú váš život za vás, ani váš vzťah neprežijú za vás, tak sa ich nepýtajte, nehľadajte rady a pomoc tam, kde to s láskou nemá nič spoločné. Sú to vaše city, tie nemôžu odísť zo dňa na deň, lebo vám niekto povedal, že to za ten boj nestojí. Ak tu osobu miluješ naozaj, neopustíš ju. A už vôbec nie preto, že ti to niekto poradil.  Ak pri nej nedokážeš stať teraz, nezvládneš to nikdy.

Každý z nás má právo zažiť niečo rozprávkové. Niečo, čo pri prvom probléme nebude upadať, niečo, čo nám dá pocit bezhraničnej lásky. Takej pravej. Skutočnej, ktorá neskončí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating