Instagram/dominikamirgovaofficial & Instagram/juliasvehlovamakeupart

V nedeľu sa v Trnave konal futbalový zápas, na ktorý sa tešilo mnoho športových nadšencov. No samotný zápas skončil oveľa skôr, akoby sa dalo čakať. Za všetko môžu fanúšici, ktorí vnikli na ihrisko a začali sa biť. Ihrisko sa tak zmenilo na bojovú arénu, na ktorú nebol pekný pohľad, čo prinútilo rodičov s deťmi okamžite opustiť štadión, aby ich od toho ochránili.

Ako informuje Nový čas, medzi divákmi boli aj naše známe slovenské tváre, ktoré so sebou vzali ratolesti, aby si užili veľký zápas. Namiesto toho zažili poriadny šok a sklamanie. Syna speváčky Dominiky Mirgovej vzal spolu s kamarátmi na zápas tréner, aby mohli povzbudzovať.

Od nedele má malý traumu,“ vyjadrila sa Dominika, ktorá ho musela niekoľko dní uisťovať, že je všetko v poriadku.

Peťko nosí futbalový ruksak aj do školy

Peťko Zvolenský je tak ako jeho otec, veľký milovník futbalu, no táto situácia v ňom vzbudila také obavy, že s týmto športom chce skoncovať. „Po tomto zážitku včera vo vani povedal, že už nechce hrať futbal, pretože má z toho strach a stres. Myslím si, že ho to poznačilo na nejaký čas,“ priznala nešťastná speváčka.

Na zápas vzala svoju dcéru aj iná slávna speváčka, Tina, ktorá však „našťastie“ meškala, a tak malá Anička nemusela na vlastné oči vidieť krvavú bitku. Len deň predtým bola so synom Leom na inom zápase, ktorý sa niesol v duchu pohody a rodinnej atmosféry.

Je mi z toho smutno. Z toho, že sa na to dívali malé, vydesené deti… Niektoré prejavy nieže nepatria na futbal, ale nepatria nikam. Môj syn má rád futbal. Jeho otec hrá futbal. Chce mu fandiť. A ja mu prajem, aby mohol chodievať na zápasy a nie mu v roku 2021 hovoriť „nie, Leuško, tam to je nebezpečné“. Šport má prinášať radosť, nie strach...,“ povedala Tina.

Na sobotnom zápase si Tina „užila“ nečakaný zážitok

V Trnave sa Tina stretla aj s raperom Majselfom

Aj Majself mal so sebou na zápase syna. Vo svojom príspevku na Instagrame napísal: „Zobral som syna prvýkrát na derby, a 2 týždne mu hovoril aká bude super atmosféra…“ Žiaľ, nie všetky „sľuby“ deťom sa dajú splniť.

Syn nevedel, ako reagovať, nechápal, čo sa to deje, a odchádzal veľmi sklamaný, pretože sa 2 týždne tešil, že si pozrie najlepší futbal pred najlepšou kulisou na Slovensku. Bohužiaľ, stihol iba prvých 15  minút.“ povedal raper pre Nový čas.

Môj prvý futbalový zapas … bez komentára … Ale kým sa to celé nezvrhlo bola úžasná atmosféra. Dúfam su všetci v poriadku,opísala situáciu Majselfova manželka Júlia Švehlová.

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News