Dominika Mirgová
Instagram/dominikamirgovaofficial

Speváčka Dominika Mirgová už fanúšikom dokázala, že nemá problém otvorene hovoriť o rôznych témach. Nechýba jej ani zmysel pre humor a vie sa zasmiať aj sama na sebe. V rozhovore v šou Bekimovo horúce kreslo moderátorovi priznala, aký bol jej najväčší životný trapas. Ukázala sa pri ňom takmer nahá.

30-ročná Dominika zažíva skvelé chvíle. V pracovnej oblasti sa jej darí, naplno koncertuje a jej posledná tvorba zožala veľký úspech. Spokojná môže byť aj so svojím výzorom, za posledné roky prešla výraznou zmenou a netajila ani to, že si k sebavedomiu dopomohla aj zväčšením poprsia. To však nechtiac ukázala cudzím ľuďom.

Keď sa jej Bekim opýtal na jej najväčší trapas, nemala problém vyjsť s pravdou von. ,,Mala som také tričko bez ramienok, len taký pás. Mala som na tom takú vestičku a bola som na jednej akcii. Pamätám si, že s dvomi speváčkami sme mali nejakú narodeninovú oslavu,začala vysvetľovať celú situáciu.

Počas toho, ako spievala, sa jej dané tričko posunulo dole a hostia videli viac, než čakali. „Lenže ja som o tom nevedela chvíľu, lebo ja som mala tú vestu. To som necítila. Bola to narodeninová oslava nejakého bohatého človeka a všetci tam boli v nóbl oblečení a ja…so smiechom priznala. „Holá!“ doplnil Bekim. Na trapas Dominiky Mirgovej ju upozornil až bubeník Valihora.

Dominika Mirgová vydáva hit za hitom

Zdroj: podmaz.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News