instagram/dstaraofficial

Kým niektoré páry museli kvôli aktuálnej situácii svoje svadby odložiť, iní to stihli dať rovno dvakrát. Medzi nimi aj speváčka Dominika Stará, dnes už Jurena, ktoré svoje áno partnerovi povedala v januári a aj v máji. A teraz ukázala, ako to vyzeralo!

Sympatická 27-ročná Dominika, ktorú si môžeš pamätať zo SuperStar, však medzi svojimi dvoma veľkými dňami musela riešiť aj naozaj nepríjemné situácie, keď čelila rôznym vyhrážkam po tom, ako nahlásila polícii porušovanie opatrení.

Vďaka vysnívanej svadbe však na nepríjemné udalosti aspoň zabudla.

S dnes už manželom Michalom sa oficiálne vzali v januári na malej svadbe počas lockdownu, kvôli ktorému sa konal obrad a rodinná hostina iba v najužšom rodinnom kruhu. Už vtedy sa tešila na veľkú veselicu, ktorú si naplánovali na máj.

Naše manželstvo uzavreté v januári, je náš prvý splnený sen. Táto svadba v máji v kaštieli v Studenom, s našimi milovanými, bol náš druhý splnený sen. A keďže milujeme snívať, pred nami je množstvo ďalších snov a prianí. A ako nás poznám, my dvaja spolu nikdy neprestaneme snívať a plniť si krásne sny,“ napísala k videu, ktoré postla na Instagram.

Pozri si, ako to na ich vysnívanej svadbe vyzeralo

Nevesta si pripravila aj prekvapenie pre rodičov. Na hudbu pesničky Shallow zaspievala vlastný text, ktorý im venovala. Priprav si vreckovky, bolo to nádherné!

Zdroj: instagram/dstaraofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News