instagram.com/dominikamirgovaofficial

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová podstúpila uznania hodnú premenu. Dnes je ešte krajšia ako pred pôrodom a keďže sa chce vo svojom tele cítiť lepšie, dala si zväčšiť prsia. Je dôležité, aby žena akceptovala samú seba a ak sa jej niečo nepáči, môže to zmeniť. Úspešná Slovenka poskytla pre Odzadu svoj pohľad na ženskosť.

Treba sa prijať

Aby si nás našla tá pravá plnohodnotná láska, je dôležité začať od seba. Akceptovanie vlastnej osobnosti a výzoru je nevyhnutnosťou. Bez toho nedosiahneme v živote vytúžené šťastie. Ako to žena dokáže?

„Mala by robiť všetko pre to, aby sa mala rada. Ak nemá rada samú seba, nemôže lásku šíriť ďalej. Treba sa prijať takou, aká si. Ak aj je žena s plnšími tvarmi a je so sebou spokojná, tak nech je, je to super. Netreba sa meniť kvôli niekomu. Ak sa chce zmeniť, tak len kvôli sebe!“ navrhuje Dominika.

Práve ona podstúpila niekoľko zmien. Dôvod? Chcela sa sa cítiť lepšie a hoci ešte nie je vo svojom cieli, tvrdo na sebe pracuje. Medzi jej vytúžené výsledky patrilo aj zväčšenie prsníkov. Prečo podstúpila tento zákrok? „Kojila som nejaký čas a keď som schudla, moje poprsie už nebolo také ako predtým, čo je samozrejmé. Dlho som uvažovala nad úpravou, len som si musela našetriť, pretože to nebola najlacnejšia záležitosť. A musel prísť aj vhodný čas, kedy som si mohla dovoliť byť pár týždňov off,“ opísala svoje rozhodnutie.

Kľúč k ženskosti

Verejnosť sa o tom však dozvedela až neskôr. Známa speváčka ukrývala pred ľuďmi túto novinku približne deväť mesiacov. Vedela, že raz to vyjde na povrch a predtým, ako sa na ňu spustila vlna mediálnych správ, radšej o tom informovala na sociálnych sieťach.

„Ak sa ma na to spýtala rodina alebo moji blízky, tak som sa im priznala, ale prečo to hneď priznávať, pokiaľ sa to neriešilo? Nemusela som o tom hovoriť vôbec, pretože je to, samozrejme, moja vec a priznajme si, že to nie je úplne vidieť. Ale vedela som, že keď začne byť teplejšie, prídu odhalené dekolty, tak sa to začne riešiť a po záberoch z natáčania pripravovaného videoklipu som vedela, že to príde a aj prišlo. Na druhý deň ma „zaspamovali“ skoro všetky médiá,“ vysvetlila. Vo svojom tele sa v súčasnosti cíti veľmi dobre, hoci by uvítala viac času na cvičenie.

Práve toto staranie sa o sebe je pre ňu kľúčom k udržaniu ženskosti. Vzhľad samozrejme nie je všetko. Známa speváčka tvrdí,  že dokážeme zaujať aj vlastnou charizmou. „Mne sa napríklad aj páčia ženy, ktoré veľké poprsie nemajú alebo ktoré majú malý zadok. Každá je niečim iným výnimočná. Proste žena môže byť pekná zvonka, ale mala by byť pekná aj zvnútra. Vtedy je najviac príťažlivá, aspoň podľa mňa,“ vyjadrila svoj názor.

Náročnosť ženského života

Je dôležité, aby sme akceptovali samé seba. Keď s niečím nie sme spokojné, vieme na tom pracovať. Chcela by si byť viac fit, no zatiaľ si sa neodhodlala k zmene? Toto ti radí Dominika: „Pevná vôľa! Odhodlanosť! Obeta! Všetko je to len o nich, ak to budú chcieť, aj telo sa tak nastaví. Verte mi. Ja som práve dojedla margotku a absolútne nemám výčitky.“

Žena dokáže zaujať svojím výzorom či vyžarovaním. Samozrejme, najdôležitejšie je, ako sa cíti ona, ale na čo podľa speváčky naviac letia chlapi? „Už to nie je podľa mňa tak, že stačí, že má žena dobré prsia alebo dobrý zadok. Táto doba je už trošku iná. Chlapi sa zmenili a ženy tiež. Povedala by som, že zadok a prsia, ale niektorí si potrpia aj na plnších perách, upravenom nose atď. Hovorím, muži sú zvláštni,“ povedala.

Ženský život dokáže byť náročný. Nie je to iba o staraní sa o seba. Prináša to so sebou mnohé zodpovednosti a rovnako neľahké časy. Ale predsa tu máme viaceré dôvody na radosť. Čo si na tom najviac užíva Dominika? „Môžem byť mama a priniesť na svet život. To je jedna z vecí, ktorá ma asi najviac fascinuje. Síce to muži majú v živote jednoduchšie, neviem, či by som chcela byť mužom,“ uzavrela.

Ďakujeme Dominike za rozhovor a prajeme aj naďalej veľa odhodlania.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory